Rózne

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować!

Oferta od , 1. kwi. 2021 14.17

Nie każdy z nas urodził się w rodzinie królewskiej, ale to nie oznacza, że nie można dodać sobie nieco splendoru w życiu i obudzić się w pięknej komnacie w zamku. W Polsce mamy wiele pięknych zamków i pałacy, które można wynająć na nocleg i poczuć się naprawdę po królewsku. Oto nasza lista z najlepszymi zamkami w kraju, żebyście mogli sprawić sobie i swojej księżniczce (albo księciu) nieco przyjemności!


Zamek Moszna

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 38

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 36

Jeden z najpiękniejszych polskich zamków. Na miejscu można skorzystać z sauny, restauracji oraz pójść na spacer do pięknego ogrodu. Cena od 95 PLN/os za noc.

Rezerwuj nocleg w Zamku Moszna


Zamek Janów Podlaski

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 34

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 32

Ten zamek zdobywał już wiele nagród ze względu na swoją doskonałą jakość. Obiekt posiada plac zabawa, boisko do piłki nożnej, kort tenisowy, centrum SPA Ireny Eris oraz restaurację. Ponadto można zabrać ze sobą również swojego zwierzaka. Ceny za noc zaczynają się od 200 PLN/os.

Rezerwuj nocleg w Zamku Janów Podlaski


Hotel Zamek Ryn

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 30

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 28

Hotel Zamek Ryn mieści się w zamku krzyżackim z XIV wieku w Rynie. Do dyspozycji gości jest basen w gotyckich podziemiach, SPA z saunami, centrum fitness oraz niesamowite stylowe pokoje. Do tego można odprężyć się przy lampce wina w winiarni i klubie nocnym Winiarnia. Ceny zaczynają się od 170 PLN/os za noc.

Rezerwuj nocleg w Zamku Ryn


Zamek w Baranowie Sandormierskim

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 26

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 24

Wytworny zamek z równie wytworną restauracja, która serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej. Hotel zlokalizowany jest w odległości 9 km od Zalewu Machowskiego z piaszczystą plażą, można więc liczyć też na przyjemny relaks. Cena za noc od 120 PLN/os.

Rezerwuj nocleg w zamku w Baranowie Sandomierskim


Zamek Rajsko, Dolny Śląsk

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 22

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 20

Ten zamek jest usytuowany na 100 metrowej skale! Cena takiego zabytkowego luksusu nie jest niska - zaczyna się od 3752 PLN za dobę, ale (!) zamek może pomieścić 10 osób, co daje znośne 376 PLN/os za dzień. A czekają tu na Was jacuzzi, 5 apartamentów, 8 tarasów, sauna, wieża widokowa i wiele innych luksusów!

Rezerwuj nocleg w Zamku Rajsko


Zamek Książ, Wałbrzych

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 18

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 16

Hotel Przy Oślej Bramie znajduje się na północ od Wałbrzycha, na terenie kompleksu zamkowego Książ – trzeciego co do wielkości zamku w Polsce. Otacza go malowniczy Książański Park Krajobrazowy, zaciszne miejsce, które słynie z urokliwych ścieżek, bujnej roślinności oraz wyjątkowych szlaków turystycznych i tras rowerowych. Cena za noc od 140 PLN/os.

Rezerwuj nocleg w Zamku Książ


Uroczysko Siedmiu Stawów, Gola Dzierżonowska

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 14

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 12

Kolejny często nagradzany hotel ze względu na jakość i design. Uroczysko Siedmiu Stawów mieści się w XVI-wiecznym zamku usytuowanym na terenie parku o powierzchni 12 hektarów. Na miejscu można wypożyczyć rowery i wybrać się na wycieczkę jedną z licznych ścieżek rowerowych. Oprócz tego do dyspozycji jest kryty basen, fitness, sauna i wanna z hydromasażem. Ceny od 265 PLN/os za noc.

Rezerwuj nocleg w hotelu Uroczysko Siedmiu Stawów


Zamek Czocha

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 10

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 8

Hotel Zamek Czocha mieści się w XIII-wiecznym zamku położonym na szczycie granitowego wzgórza, z którego roztacza się widok na jezioro. Na miejscu będziecie mogli cieszyć oczy zwiedzając zamek, podniebienie - kosztując dań z restauracji i trunków z winiarni oraz ciało - korzystając z sauny i zabiegów spa. Można też wziąć udział w spływie kajakowym, wycieczce rowerowej i wielu innych atrakcjach! Ceny zaczynają się od 79 PLN/os za noc.

Rezerwuj nocleg w Zamku Czocha


Manor House SPA, Pałac Odrowążów

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 6

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 4

Pokoje w hotelu Manor House mieszczą się w pałacu, w XIX-wiecznych stajniach oraz w dawnych dworskich łaźniach termalnych. Każdy budynek obejmuje zaplecze odnowy biologicznej, w tym masażery i lampy solne. Ponadto znajduje się tu rozległy park o powierzchni 8 hektarów, przez który biegną ścieżki dydaktyczne i trasy spacerowe. Ceny od 370 PLN za noc.

Rezerwuj nocleg w Pałacu Odrowążów


Zamek Gniew- Pałac Marysieńki

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować! - 2

10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować!

Hotel Pałac Marysieńki usytuowany jest obok zamku krzyżackiego, który słynie z turniejów rycerskich i średniowiecznych przedstawień kostiumowych. Pałac został wybudowany przez króla Jana III Sobieskiego dla żony, Marii Kazimiery. Ceny od 130 PLN/os za noc.

Rezerwuj nocleg w Zamku Gniew


10 najpiękniejszych zamków w Polsce, w których można nocować!