Rózne

Ale FEJK! Influencerzy udają loty prywatnymi luksusowymi samolotami

Oferta od , 12. gru. 2020 13.30

Chyba wszyscy znamy poczucie zazdrości, które wzbudzają w nas fotki influencerów na wakacjach marzeń, w najlepszych restauracjach i najpiękniejszych świata czy sączących szampana w "prywatnych" luksusowych samolotach...

Ale FEJK! Influencerzy udają loty prywatnymi luksusowymi samolotami - 10

Jednak nie ma powodu, by zielenieć z zazdrości! Naciąganie prawdy przez influencerów zostało odkryte - do swoich wycieczek prywatnymi luksusowymi odrzutowcami używają oni często studia fotograficznego w Boyle Height w Los Angeles w Kalifornii!

Ale FEJK! Influencerzy udają loty prywatnymi luksusowymi samolotami - 8

Źródło: Peerspace

Wynajęcie studia, którego wystrój wygląda dokładnie jak wnętrze prywatnego samolotu to koszt 64 dolarów (253 PLN) za godzinę (!) informuje Metro.co.uk.

Studio zostało znalezione na platformie o nazwie Peerspace, gdzie każdy może je wynająć na sesję fotograficzną. "Gwiazdy" TikToka (jak np. popularne 7 angels) i Instagramerzy muszą się teraz zmierzyć z zarzutami o fałszowanie swoich "podróży" i sugestie, jak bardzo dobrze zarabiają na swojej... pracy.

Ale FEJK! Influencerzy udają loty prywatnymi luksusowymi samolotami - 6

Źródło: Peerspace

Użytkowniczka Twittera @maisonmelissa poinformowała o tym w swoim poście.


Tłumaczenie posta:

"Właśnie się dowiedziałam, że instagramerki z LA używają studia fotograficznego, które wygląda, jak prywatny odrzutowiec do swoich zdjęć na Instagrama. To niesamowite, że wszystko na co patrzysz może być fałszywe. Wystrój, ubrania, ciało. Trochę to podkopuje moje poczucie co jest prawdziwe, haha"

Oto oferta studia:

Ale FEJK! Influencerzy udają loty prywatnymi luksusowymi samolotami - 4

Źródło: Peerspace


Przynajmniej raz nie musimy się dusić z zazdrości, bo wygląda, że nawet influencerów nie stać jednak na takie luksusy ;) Ale role są świetnie podzielone: influencerzy szpanują, hejterzy hejtują! :D

Ale FEJK! Influencerzy udają loty prywatnymi luksusowymi samolotami - 2

Źródło: PeerspaceSPRAWDŹ TEŻ:

Ale FEJK! Influencerzy udają loty prywatnymi luksusowymi samolotami


Ale FEJK! Influencerzy udają loty prywatnymi luksusowymi samolotami