Rózne
od 600zł os

ARR! Pokój w Griffindorze w Londynie czeka na Czarodziejów!

Oferta od , 13. wrz. 2020 11.51
Ahoj Mugole!
Zazdrościcie blogerom i instagramerom tych wszystkich zdjęć z podróży z niesamowitymi zdjęciami? Już nie musicie, bo mamy dla Was miejsce, którego zazdrościć będą Wam WSZYSCY!

Masz dosyć czekania na swój list z Hogwartu, Szkoły Magii i Czarodziejstwa, i chcesz w końcu odwiedzić to magiczne miejsce? Wiemy, że magia nie każdemu idzie dobrze, ale mimo to możecie poczuć się jak Harry Potter!


Hotel 5 * Georgian House w Londynie wygląda niemal jak dormitorium Gryffindoru. Pokoje o nazwach "Komnata Czarodziejów" czy "Zaczarowana Komnata" są udekorowane w stylu Harry'ego Pottera, na półkach stoją magiczne księgi, a przy ścianach kotły i stare walizki.
od
600zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 11. wrz. 2020 - 30. cze. 2021

  • Szczegóły

    Wizzard Chamber:

    ARR! Pokój w Griffindorze w Londynie czeka na Czarodziejów! - 6

    Zwykły pokój w tym samym hotelu:

    ARR! Pokój w Griffindorze w Londynie czeka na Czarodziejów! - 4

Niestety nocleg w tym miejscu nie jest zbyt tani, mocno może nadwyrężyć twój skarbiec w Banku Gringrotta. 600 PLN za mugola za noc, w tym śniadanie. Ale choć raz poczujesz się jak Harry, Hermiona i spółka, na dodatek to nie wszystko co was czeka na miejscu: aby uczynić swój pobyt bardziej magicznym, możesz zarezerwować Wycieczkę dla Mugoli, która zabierze Cię w znane miejsca z serii książek o magikach, w Londynie.
Możecie też wykupić wycieczkę do Warner Bros Studio - The Making of Harry Potter pod Londynem, w Hertfordshire. Bilety należy kupić online, z wyprzedzeniem.


Ale i to nie wszystko! Jest też zaproszenie na magiczną popołudniową czarodziejską herbatkę, gdzie czekają na Was parujące czajniki i fantastyczne drinki. Na stronie internetowej hotelu można z wyprzedzeniem zarezerwować dodatkowe usługi, takie jak wycieczka mugolska czy podwieczorek.
Więc chwyć różdżkę, yyyy, wyjmij aparat i zaczaruj swoich obserwujących na Instagramie.
Twoja miotła nie jest teraz gotowa do lotu? Do Londynu można dostać się z niemal wszystkich polskich lotnisk, a bilet zarezerwujecie za pośrednictwem naszej porównywarki cen.

ARR! Pokój w Griffindorze w Londynie czeka na Czarodziejów! - 2


JESIEŃ W CZECHACH

Praga, góry i dobre piwo!

ARR! Pokój w Griffindorze w Londynie czeka na Czarodziejów!

ARR! Pokój w Griffindorze w Londynie czeka na Czarodziejów!