Rózne

BAGBNB - pierwsza na świecie sieć przechowalni bagażu

Oferta od , 8. wrz. 2019 17.30

Podczas podróży nie zawsze chcemy mieć swój bagaż przy sobie. Niekiedy lot jest wcześnie rano, a check in w hotelu można zrobić dużo później albo odwrotnie - wczesny check out, a lot dopiero wieczorem. Co wtedy zrobić, żeby jeszcze móc cieszyć się wyjazdem i nie musieć nosić bagażu ze sobą? BAGBNB wychodzi takim potrzebom naprzeciw!

BAGBNB - pierwsza na świecie sieć przechowalni bagażu  - 6

Portal BAGBNB stworzono właśnie w razie podobnych sytuacji opisanych powyżej. Nie zawsze chce nam się cały dzień nosić ze sobą swój bagaż - możemy zostawić go w jednej z dogodnie ulokowanych przechowalni.

Dlaczego BAGBNB jest lepsze niż tradycyjna przechowalnia bagażu?

Platforma ta jest zbudowana na partnerstwie lokalnych biznesów - nazywanych na stronie Aniołami. Mogą być nimi kawiarnie, wypożyczalnie, bary, sklepy czy hotele. W aplikacji można łatwo znaleźć najbliżej położoną przechowalnię, a do tego połączyć ją z usługą, której się potrzebuje (obiad czy wypożyczenie roweru).

BAGBNB - pierwsza na świecie sieć przechowalni bagażu  - 4

Jak przebiega rezerwacja?

Rezerwacja przechowalni na stronie przebiega bardzo prosto - po wybraniu lokalizacji wystarczy dokonać opłaty (kartą kredytową lub PayPalem), a potem otrzymuje się dokładną lokalizację Anioła. Na miejscu podpisuje się dokument potwierdzający wykonanie usługi. Podczas rejestracji należy podać czas odbioru bagażu. Nie martwcie się jednak, jeśli chcecie ten czas zmienić - wystarczy jedynie powiadomić o tym Anioła. Nawet jeśli bagaż ma zostać w danym miejscu przez cały kolejny dzień będzie Was to kosztowało zaledwie 5 Euro za sztukę - niezależnie od rozmiaru czy wagi. Na koniec nie zapomnijcie wystawić Aniołom opinii.

Czy jest to bezpieczne?

Tak. Każda sztuka bagażu jest ubezpieczona przez serwis nawet do 500 Euro.

Jeśli chcecie skorzystać z serwisu, tutaj znajdziecie ich stronę. Sami także możecie zostać Aniołami na BAGBNB - wystarczy dodać firmę do listy miejsc i się zarejestrować.

BAGBNB - pierwsza na świecie sieć przechowalni bagażu  - 2


Jeśli interesuje Was tematyka bagażu, przyda Wam się również to kompendium wiedzy:

BAGBNB - pierwsza na świecie sieć przechowalni bagażu


BAGBNB - pierwsza na świecie sieć przechowalni bagażu