Rózne

Bambusowe hotele na Bali - 6 niezwykłych i tanich miejsc w dżungli

Oferta od , 1. mar. 2021 21.17

Marzycie o kolejnych wakacjach albo zaczynacie nieśmiało je planować? My marzymy cały czas o podróżach! W ten sposób dotarliśmy na Bali i znaleźliśmy niesamowite noclegi na Ubud. Hotele Hideout Bali to 6 różnych miejsc do spania pośród zielonych lasów tropikalnych. To nie jest zwykły hotel, ale idealne miejsce do wzięcia głębokiego oddechu i cieszenia się spokojem oraz naturą.


Domki położone są z dala od miejskiego życia w górach wulkanu Gunung Agung, bardzo blisko jednego z najświętszych miejsc, Campuhan, źródła ceremonii oraz oczyszczenia ciała i umysłu.

Do wyboru są noclegi m.in. w Hideout Beehive, który, jak nazwa wskazuje, jest wzorowany na zbyt dużym ulu. Z kolei Hideout Lightroom to niewielka, zalana światłem chata wykonana z bambusa i szkła - ze wspaniałymi widokami na otaczającą przyrodę.

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

Psst 🤫 Hideout Falcon is opening soon! After many months of dedicated work, we are so happy to share with you our newest addition, the Falcon. These were very busy months for Keluarga Hideout, the Hideout Family. Days that were hard but also joyful, we were enjoying together every step of the way. ✨ Hideout Falcon is all bamboo home, we are still mainly using our bamboos from local forests, and with the best intentions in heart, no trees were cut during the project. We feel super grateful to have this amazing Karangasem nature to surround us. Falcon is a modern minimalistis space that provides a safe shelter to observe and enjoy the small garden with a little pond. Outdoor wodden deck has an enormous stone bathtub that can be heated to your liking. Just the perfect place to #hide from the busy city life. ________ Booking via Airbnb will be opened on 28th May, 12:00 noon, Bali time. ________ Photo by @valentinoluis.indonesia our dear friend 💛

Ein Beitrag geteilt von Hideout Bali × Eco Bamboo Home (@hideoutbali) am


Dla założycieli Hideout Bali ważny był aspekt ekologiczny. Domy oraz meble są wykonane z bambusa i wykonali je balijscy pracownicy.

Wszystkie domy znajdują się na środku lasu deszczowego: nie można zatem wykluczyć spotkań z kotami lub żabami, a także innymi zwierzętami, takimi jak pająki, owady i węże.


Goście nie będą się tutaj nudzić! W pokojach znajdują się różnego rodzaju materiały do ćwiczeń: książki, gry, instrumenty muzyczne, mata do jogi i wiele innych.

Który z tych domków podoba Wam się najbardziej? Wiemy, że wybór nie jest łatwy, ale pomyślcie, jakie wspomnienia przywieziecie, gdyż już tam dotrzecie!


HIDEOUT BALI Hay House

Bambusowe hotele na Bali - 6 niezwykłych i tanich miejsc w dżungli - 10

Hay House

HIDEOUT BALI Hideout Beehive

Bambusowe hotele na Bali - 6 niezwykłych i tanich miejsc w dżungli - 8

Hideout Beehive

HIDEOUT BALI Eco Bamboo Home

Bambusowe hotele na Bali - 6 niezwykłych i tanich miejsc w dżungli - 6

Hideout Bali

HIDEOUT HORIZON Eco Bamboo Home

Bambusowe hotele na Bali - 6 niezwykłych i tanich miejsc w dżungli - 4

Hideout Horizon

HIDEOUT FALCON Eco Bamboo Home

Bambusowe hotele na Bali - 6 niezwykłych i tanich miejsc w dżungli - 2

Hideout Falcon

HIDEOUT LIGHTROOM Eco Bamboo Home

Bambusowe hotele na Bali - 6 niezwykłych i tanich miejsc w dżungli

Hideout Lightroom


Bambusowe hotele na Bali - 6 niezwykłych i tanich miejsc w dżungli