12. listopada w tym roku będzie dniem wolnym - skorzystaj z tego i wyjedź!

Oferta od , 25. Oct. 2018 11.43

Dobra wiadomość dla podróżników - 12. listopada tego roku będzie dniem wolnym. Sejm uchwalił ustawę o święcie narodowym z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

12. listopada w tym roku będzie dniem wolnym - skorzystaj z tego i wyjedź! - 8

11. listopada wypada w niedzielę, stąd pomysł ustalenia 12. listopada dniem wolnym od pracy. Pamietajmy jednak, że szpitale, apteki czy ambulatoria będą otwarte. WakacyjniPiraci też. ;) Tego dnia nie obowiązują też zasady dotyczące ograniczenia handlu w niedzielę i święta.

Skorzystacie z tego i wybierzecie się gdzieś? Mamy dla Was kilka inspiracji, jak skorzystać z tego i wybrać się na przedłużony weekend albo wziąć mniej wolnego i mieć dłuższy urlop!

1. City break

Skoro poniedziałek jest wolny, można wyjechać już w piątek i wrócić albo w poniedziałek albo we wtorek rano. Całe 3 dni wolnego (albo więcej, jeśli macie czas) brzmi fajnie i wystarczy, żeby zwiedzić jakieś europejskie miasto. W listopadzie już zaczynają się gdzieniegdzie jarmarki świąteczne, w niektórych miejscach jest mniej turystów, czemu więc nie wybrać się na zakupy do Mediolanu, spacer po Wenecji, piwo w Pradze czy złapać trochę słońca w Maladze?

12. listopada w tym roku będzie dniem wolnym - skorzystaj z tego i wyjedź! - 6

Oferty na City Breaki

2. Długi weekend albo weekend

Mamy więcej czasu, żeby spokojnie dojechać gdzieś na weekend lub go sobie przedłużyć. Już sama wizyta w SPA sprawi, że odpoczniecie od codzienności i zregenerujecie siły na kolejne jesienne dni.

12. listopada w tym roku będzie dniem wolnym - skorzystaj z tego i wyjedź! - 4

Długi weekend

3. Dłuższy urlop w listopadzie

Masz więcej czasu? Zaoszczędź zatem 1 dzień urlopu i weź tyko 4 dni wolnego, zamiast 5. Przez cały tydzień można już całkiem dobrze wypocząć, a żeby maksymalnie wycisnąć ile się da - wyjedź już w piątek wieczorem 9. listopada i wróć 18. listopada. Dłuższy lot samolotem nie będzie problemem i można już wybrać się na inny kontynent. Mamy ciepłe oferty na listopad, a zatem złap coś dla siebie! To dobry okres, żeby wyjechać do Azja południowo-wschodniej (Tajlandia, Kambodża, Wietnam), Maroka albo obserwować magiczną jesień w Japonii.

12. listopada w tym roku będzie dniem wolnym - skorzystaj z tego i wyjedź! - 2

Oferty na listopad


Więcej inspiracji na jesień znajdziecie tutaj:

12. listopada w tym roku będzie dniem wolnym - skorzystaj z tego i wyjedź!

12. listopada w tym roku będzie dniem wolnym - skorzystaj z tego i wyjedź!