Rózne

Bilety miesięczne na nieograniczone loty

Oferta od , 2. lis. 2020 10.07

A to pomysł! Narodowa portugalska linia lotnicza TAP Air Portugal zaczęła oferować usługę nieograniczonych lotów po Europie w ramach karnetu Unlimited Europe Flight Pass. Pozwala ona na zakup zestawu lotów z rabatem do 40%.

Korzystając z karnetu można latać tak często, jak się chce, korzystając z bezpośrednich połączeń między Europą a Lizboną lub Porto. Karnet jest dostępny w klasie ekonomicznej i biznesowej, a ceny zaczynają się odpowiednio od (jedynie! ;) 2399 EUR i 3399 EUR (w tym opłaty) za 1 lub 2 miesiące.
W ramach Unlimited Europe Flight Pass można zarezerwować lot do 3 dni przed terminem wylotu i zmienić lub anulować rezerwację nawet na 1 godzinę przed odlotem. Oferta nie dotyczy lotów krajowych.

Co ciekawe - karnet może być użyczony dowolnej osobie – rodzinie, znajomym, współpracownikom.

TAP informuje, że karnet będzie oferowany tylko do końca lotniczego kryzysu covidowego - na razie z promocji można skorzystać do 5 grudnia 2020 na loty do 15 grudnia 2020. Podobne rozwiązanie wprowadziły póki co Air Canada (Canada Flight Pass - tylko na trasach krajowe), AirAsia i Bangkok Airways.

Jest to oczywiście pomysł na walkę z niskim popytem na loty podczas drugiej fali pandemii koronawirusa.

Bilety miesięczne na nieograniczone loty - 2


Czytaj też:

Bilety miesięczne na nieograniczone loty


Bilety miesięczne na nieograniczone loty