Rózne

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie!

Oferta od , 30. lip. 2020 17.32

Wilki morskie, czy lubicie jak poniosą Was fale w ciekawe zakątki świata? A może jeszcze bardziej lubicie faktycznie spać na statku, który także Wami pobuja? Ten jest wprawdzie przycumowany, ale żadnej z takich atrakcji mu nie brakuje. Dajcie się ponieść na fali luksusu i nocujcie na statku z prawdziwą latarnią. Takie cuda tylko w Amsterdamie!

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie! - 14

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie! - 12

Lightship Amsterdam to przepiękny 70-letni brytyjski latarniowiec, zakotwiczony w północnej części Amsterdamu, zaledwie kilka minut od historycznego centrum.

Na nocleg można wybrać pokoje w maszynowni oraz na górnym pokładzie, stylowo urządzone i wyposażone we wszystko, czego potrzeba gościom: łóżko typu king size, prywatną łazienkę, internet oraz minibar. Każdy z apartamentów ma prywatne wejście oraz ogromny taras na przednim pokładzie, z którego łapiąc promienie słońca można podziwiać widok na miasto oraz latarnię.

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie! - 10

Z pewnością wielu osobom wpadnie w oko stylowe urządzenie apartamentów w industrialnym stylu. Do tego przez szklane ściany widać, co znajduje się pod pokładem statku. Para, która odnowiła statek zdradza, że renowacja statku zajęła im 11 lat. Można ich poznać osobiście, gdyż z dziećmi mieszkają na statku.

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie! - 8

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie! - 6

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie! - 4

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie! - 2

Lightship Amsterdam zbiera bardzo pozytywne recenzje. Na Bookingu oceniany jest jako wyjątkowy z ocenami 9,9/10! Jeśli jesteście zainteresowani noclegiem na statku, kliknijcie w przycisk poniżej. Cena za noc ze śniadaniem dla 2 osób to 1030 PLN/os, przy tym należy zarezerwować min. 2 noce.

Noclegi w Lightship Amsterdam


A tu jeszcze jeden fajny nocleg dla osób lubiących wodę:

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie!

Daj się ponieść fali i nocuj na 70-letnim statku z latarnią w Amsterdamie!