Rózne

Darmowe bilety kolejowe dla 18. latków na miesiąc podróży po Europie! NOWA PULA BILETÓW

Oferta od , 13. lis. 2019 9.30

Jeśli jesteś nastolatkiem masz szansę otrzymać od Unii Europejskiej wyjątkowy prezent na 18. urodziny - bilet kolejowy na podróże po Europie. Weź udział w programie DiscoverEU - do wygrania ponad 20 000 biletów!

Darmowe bilety kolejowe dla 18. latków na miesiąc podróży po Europie! NOWA PULA BILETÓW - 2

Warunki są proste, należy być urodzonym między 1. stycznia 2001 a 31. grudnia 2001 r., być obywatelem Unii Europejskiej oraz wypełnić wniosek na stronie European Youth Portal. Nowe wnioski można składać od 7. listopada do 28. listopada 2019 do godz. 12. Zwycięzcy zostaną poinformowani pocztą elektroniczną, a podróżować będą mogli od 1 do 30 dni między 1. kwietnia a 31. października 2020 r.

Wybrane osoby będą podróżować koleją. Jednakże w wyjątkowych sytuacjach podróżowanie będzie możliwe także innymi środkami transportu takimi jak statek czy autobus, a nawet samolot - program nie chce bowiem wykluczać nikogo, to mieszka na wyspach albo w innych gorzej skomunikowanych miejscach Europy. Więcej informacji o samym wniosku oraz programie znajdziecie tutaj.

Skąd taki pomysł? Inicjatywa ma zachęcić młodych ludzi do kontaktów z innymi Europejczykami i poznawania innych zwyczajów oraz tradycji. Aplikujcie i odkrywajcie Europę!

Aplikuj o darmowy bilet

Darmowe bilety kolejowe dla 18. latków na miesiąc podróży po Europie! NOWA PULA BILETÓW


Jeśli macie więcej niż 18 lat i nie załapiecie się na bilet, zawsze możecie załapać się na jedną z naszych tanich ofert! :) Jeśli lubicie jeździć koleją, takie oferty też mamy!

Podróże koleją

Darmowe bilety kolejowe dla 18. latków na miesiąc podróży po Europie! NOWA PULA BILETÓW