Rózne

Darmowy nocleg w Dubaju!

Oferta od , 28. gru. 2020 18.53

Linie lotnicze Emirates zaoferują bezpłatny nocleg w hotelu każdemu pasażerowi, którego przesiadka na lotnisku w Dubaju będzie trwała od 10 do 24 godzin. Darmowy pobyt w hotelu będzie przysługiwał każdemu pasażerowi, niezależnie od klasy lotu, jakim podróżuje. Usługa nosi dźwięczną nazwę Dubai Connect.Emirates zapewni bezpłatne transfery, pobyt w hotelu i wizę wjazdową do ZEA. Usługę Dubai Connect trzeba zarezerwować najpóźniej 24 godz przed lotem do Dubaju. Po przylocie załatwiacie wszystko na stanowisku Dubai Connect w hali przylotów.

Oferta będzie obowiązywać od 1.12.2020 do odwołania, też dla lotów zakupionych wcześniej, we wszystkich klasach podróży. Miejscem zakwaterowania będzie 4* Copthorne Hotel Dubai lub 5* Le Méridien Airport Hotel Dubai, bądź inne miejsce wybrane przez Emirates.

Aby skorzystać z oferty należy jednak wybrać najkrótszą możliwą opcję podróży. Jeśli zarezerwujecie celowo lot przez Dubaj z dłuższą niż 10 godzin przesiadką (mimo, że dostępny był lot z krótszą przesiadką) - pokój hotelowy nie będzie Wam przysługiwać.

Warunkiem opuszczenia lotniska i skorzystania z oferty jest też posiadanie (jeśli to konieczne) negatywnego wyniku testu PCR na koronawirusa. Pasażerowie, którzy muszą wykonać test PCR po przylocie, zostaną automatycznie wykluczeni z możliwości skorzystania z usługi Dubai Connect.

Źródło: Emirates


Le Méridien Airport Hotel Dubai:

Darmowy nocleg w Dubaju! - 12

Darmowy nocleg w Dubaju! - 10

Darmowy nocleg w Dubaju! - 8

Copthorne Hotel Dubai:

Darmowy nocleg w Dubaju! - 6


Darmowy nocleg w Dubaju! - 4

Darmowy nocleg w Dubaju! - 2


Czytaj też:

Darmowy nocleg w Dubaju!


Darmowy nocleg w Dubaju!