Rózne

Dla fanów "Przyjaciół" - Impreza Friendsfest po raz pierwszy w Polsce!

Oferta od , 2. sie. 2019 9.22

Pamiętacie, ile godzin spędziliście oglądając "Przyjaciół"? Ileż to razy słuchaliście żartów Chandlera, śledziliście losy Rachel i Rossa i śpiewaliście razem z Phoebby? Wiecie, że niektórzy z Was robią to już 25 lat? Tyle właśnie lat świętuje w tym roku serial "Przyjaciele" i w Polsce po raz pierwszy będzie można świętować Friendsfest!


Friendsfest to wyjątkowa impreza dla fanów serialu. W Wielkiej Brytanii odbywały się już takie imprezy, a w tym roku będziemy mieć takie święto również u nas. Comedy Central organizuje imprezę od 23. sierpnia do 1. września w Warszawie w Centrum Praski Koneser.


Organizatorzy zapewniają, że fani będą mogli poczuć się jak na planie serialu: poczujecie klimat mieszkania Moniki, zagracie w piłkarzyki jak Joey i Chandler, zaśpiewacie "Smelly Cat" jak Phoebby, odtworzycie ujęcia z czołówki serialu, staniecie na ślubnym kobiercu w Vegas jak Rachel i Ross - czeka na Was wiele serialowych sytuacji. Do tego czekają wyjątkowe gadżety i zdjęcia inspirowane serialem.


Cena biletów na imprezę to 25 PLN. Na ten moment niestety wszystkie wyprzedane, jednak kto wie, może organizatorzy dorzucą coś jeszcze, gdyż na stronie z biletami widnieje informacja, by tam jeszcze zaglądać. Więcej o imprezie na stronie organizatora tutaj.Jeśli lubicie serialowe miejsca, z pewnością spodobają się Wam również te! A jest wśród nich również kawiarnia z "Przyjaciół"!

Dla fanów "Przyjaciół" - Impreza Friendsfest po raz pierwszy w Polsce!

Dla fanów "Przyjaciół" - Impreza Friendsfest po raz pierwszy w Polsce!