Rózne

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki!

Oferta od , 12. maj. 2019 16.01

Wiele razy zastanawialiście się, co robić podczas długiej przesiadki? Na tych lotniskach nie musicie się nudzić, gdyż całkowicie za darmo możecie pozwiedzać z przewodnikiem miasto. Zobaczcie, które lotniska na świecie oferują darmowe wycieczki.


SINGAPUR

Lotnisko Changi w Singapurze oferuje darmowe wycieczki po mieście, jeśli podróżujący mają przesiadkę od 6 godzin wzwyż. Możecie zobaczyć typowe atrakcje jak Merlion czy ogrody Gardens By the Bay, a podczas wycieczek orientujących się na pokazaniu dziedzictwa kulturowego również ciekawe dzielnice typu Little India czy Kampong Glam.
Gdzie się zapisać? Udajcie się do Transfer Lounge F w Terminalu 2 lub Transfer Lounge A w Terminalu 3. Organizowane są 4 wycieczki kulturoznawcze oraz 2 z typowymi atrakcjami. Kulturoznawcze rano i po południu, z typowymi atrakcjami - wieczorem. Przy zapisach obowiązuje zasada - kto pierwszy ten lepszy.

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 20

Oferty do Singapuru!


STAMBUŁ, TURCJA

Na lotnisku Ataturka podczas przesiadek trwających ponad 6 godzin można się zapisać na "touristanbul", które zabierze Was m.in. do Błękitnego Meczetu, Pałacu Topkapi czy na Hipodrom Konstantynopolitański.
Na wycieczkę zapiszecie w Informacji w międzynarodowej hali przylotów. W ciągu dnia jest organizowanych 5 wycieczek i na miejscu należy być co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem jednej z nich.

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 18

Oferty do Turcji!


TOKIO, JAPONIA

Lotnisko Narita oferuje dwa rodzaje wyjść: zwiedzanie oraz shopping. Jeśli jesteście za pierwszą opcją, możecie pojechać na wycieczkę z przewodnikiem do pobliskich miast Tako lub Shibayama oraz odwiedzić Muzeum Nauk Kosmicznych. Dla zakupoholików pozostaje druga opcja z zakupami w jednym z centrum handlowych, do których dojedziecie pociągiem.
Na wycieczki można zapisać się w Terminalu 1F w głównym budynku w informacji tranzytowej (Narita Transit Program Counter).

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 16

Japonia, konnichiwa!


TAJPEJ, TAJWAN

Żeby otrzymać darmową wycieczkę w Tajpej, należy mieć co najmniej 8 - godzinną przesiadkę. Możliwości są 2: wycieczka A - zwiedzicie piękną świątynię Zushih położoną poza miastem i możecie zrobić zakupy w sklepie ceramicznym. Wycieczka B zabiera do typowych turystycznych miejsc w Tajpej, takich jak grobowiec Czang Kaj-szeka czy największego budynki w Tajwanie - Taipei 101.
Zapisy na wycieczki znajdują się w Centrum Turystycznym (Tourist Service Center) w głównej hali. Wycieczki są dwa razy dziennie: o 8:15 i 13:15. Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie ociągajcie się przy wysiadaniu z samolotu ;)

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 14

Tajwan + Chiny!


SEUL, KOREA POŁUDNIOWA

Na lotnisku Incheon w Seulu nie ma minimalnego czasu długiej przesiadki, a wycieczki do wyboru trwają od 1 do 5 godzin - niektóre koncentrują się na zwiedzaniu świątyń, inne na typowym zwiedzaniu miasta. Wszystkie oferują darmowego przewodnika mówiącego po angielsku. Możecie również zdecydować się na opcję zwiedzania samego lotniska!
Zapisy są w wielu centrach informacyjnych znajdujących się między bramkami numer 25 i 29 oraz "Hana Tour" przy bramce numer 8.

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 12

Oferty do Korei Południowej!


AMSTERDAM, HOLANDIA

Jeśli lecicie liniami KLM i Wasza przesiadka trwa więcej niż 6 godzin, możecie zapisać się na wycieczkę "z miejscowymi". Wystarczy wypełnić kwestionariusz, na bazie którego linie połączą Was w grupy o podobnych zainteresowaniach. Otrzymacie "tubylca" ;) mówiącego po angielsku, bilet do miasta i z powrotem na lotnisko oraz zapłacą Wam za pierwszą kolejkę drinków w barze w Amsterdamie.
Jak się zapisać? Każdy kto leci liniami KLM i ma przesiadkę powyżej 6 godzin powinien otrzymać automatycznie email z informacją o zapisach na wycieczkę.

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 10

Oferty do Holandii


SALT LAKE CITY, USA

Wystarczy zaledwie dwugodzinny czas oczekiwania na kolejny lot i możecie zapisać się na darmową wycieczkę po Salt Lake City. Do zobaczenia takie atrakcje jak kompleks świątynny w centrum miasta. Jeśli świątynie to nie Wasza działka, możecie ominąć ten odcinek i udać się do miejskiego parku City Creek Park lub do Muzeum Sztuki Współczesnej Utah.
Jak wyjść na miasto? Znajdźcie jeden z dwóch punktów informacyjnych i w broszurkach podane są informacje o darmowych autobusach oraz godzinach przyjazdu i odjazdu.

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 8

Oferty to USA!


RZYM, WŁOCHY

Linia Alitalia chcę zachęcić pasażerów do korzystania z jej usług oferując właśnie darmową wycieczkę po Wiecznym Mieście. Póki co dotyczy to lotów do 31 grudnia 2018 roku i możesz zostać w mieście aż trzy dni! Dodatkowo lotnisko Fiumicino gratis przetrzyma twój bagaż, gdy ty wyruszysz zwiedzać Rzym. Aby zarezerwować taką wycieczkę najlepiej zadzwonić bezpośrednio do linii lotniczych.

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 6

Oferty do Włoch


Zobacz również, które linie lotnicze oferują darmowe noclegi podczas długich przesiadek!

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 4
Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki! - 2
Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki!

Długa przesiadka? Te lotniska zapewniają darmowe wycieczki!