Rózne

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian!

Oferta od , 14. maj. 2020 12.30

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM


Powiedzmy to sobie od razu. To nie są zwykłe domki na drzewach. Do wyboru: ptasie gniazdo, ufo, lustrzany sześcian, ważka, kapsuła zawieszona między drzewami, kabina-kamuflaż lub tradycyjny domek na drzewie z dostępem dla niepełnosprawnych. Nieźle, co?

Jednym z ciekawszych domków ze szwedzkich Tree Hotel jest właśnie ptasie gniazdo. I dosłownie tak właśnie wygląda! Dzięki temu idealnie wtapia się w otoczenie i jego goście mogą łatwo zniknąć w gąszczu drzew niezauważeni. Pomieści rodzinę z dwójką dzieci. Do domku prowadzą wysuwane schody. W domku jest jeden pokój z oddzielnymi sypialniami, toaleta oraz pokój dzienny.

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 30

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 28

Dla fanów Sci-Fi znajdzie się oryginalny domek w kształcie UFO. Zbudowany z lekkich materiałów, nowocześnie wyposażony i wygodny. Ufo pomieści 5 osób - dwoje dorosłych oraz trójkę dzieci. W sypialni każdy ma osobne łóżko, do tego w domku jest toaleta i pokój dzienny.

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 26

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 24

Innym z domków do wyboru jest lustrzany sześcian. Dzięki temu, że odbija w zamontowanych w nim lustrach otoczenie, trudno go zauważyć wśród drzew. Wnętrze wykonane jest z kilku gatunków drewna, a sześć okien zapewnia niesamowite panoramiczne widoki. Do domku dostaniemy się przez 12-metrowy mostek. Idealny dla dwóch osób - we wnętrzu znajduje się podwójne łóżko, toaleta, salon i taras na dachu.

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 22

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 20

Ważka? A czemu nie? Ten domek swoją strukturą przypomina właśnie tego owada. To największy z dostępnych domków i może służyć zarówno jako pomieszczenie konferencyjne jak i tradycyjny nocleg. Wejście do domku prowadzi przez 15-metrową rampę, a przez panoramiczne okna można podziwiać dolinę.

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 18

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 16

Ten domek wygląda jakby unosił się w powietrzu. Można się do niego dostać przez ciekawie skonstruowany między drzewami mostek. Na dachu domku dodatkowo znajduje się taras zapraszający na relaks pośród natury. Całość wygląda jak kapsuła unosząca się wśród drzew. Pokój jest idealny dla dwóch osób.

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 14

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 12

Oryginalnie nazywa się ten domek "The 7th room" - siódmy pokój. Kamuflaż, jaki przybrał to nic innego jak zdjęcia otoczenia zamontowane na jego ścianach. Gdy już dotrze się do konarów, gdzie znajduje się nocleg, z jego okien rozciąga się widok na dolinę, a w zimie można wypatrywać stamtąd zorzy polarnej. Domek posiada także patio zrobione z lin, a wśród niego plączą się gałęzie drzew, na których nawet można sobie usiąść a sieć nie pozwoli Wam spaść na ziemię. Domek jest duży - ma ponad 100 metrów kwadratowych i pomieści do 5 osób.

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 10

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 8

Ostatni z domków przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych. Całość jest zaplanowana pod względem prostoty i dostępności. Do domku można dostać się mostem z pobliskiej górki i zaprojektowany jest dla osób niepełnosprawnych. Mogą w nim mieszkać 4 osoby - ma oddzielną sypialnię, pokój dzienny i toaletę.

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 6

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 4

Prysznice i sauna są położone w budynku nieopodal domków. Każdy z domków ma dostęp do Internatu. Domki można zabukować tutaj.


Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian! - 2

Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian!

Domki na drzewach jak gniazdo, ufo, ważka lub lustrzany sześcian!