Gra o Tron ma swój lodowy hotel w Finlandii - wygląda nieziemsko!

Oferta od , 22. sty. 2019 9.27

Gra o Tron powraca także do Finlandii! Lapland Hotel SnowVillage już drugi raz otworzył hotel inspirowany serialem. Fani będą zachwyceni - w hotelu GoT znajduje się kompleks pokoi, lodowy bar, restauracja, a nawet lodowa kaplica - przypominająca Wielki Sept Baleora! Bądźcie też gotowi na spotkanie ze smokami oraz Nocnym Królem.

Gra o Tron ma swój lodowy hotel w Finlandii - wygląda nieziemsko! - 12

Lapland Hotel SnowVillage co roku buduje tematyczny lodowy hotel. W tym roku przyszła kolej na Grę o Tron i to już drugi raz powstaje takie cudo. Hotel będzie otwarty do 24. kwietnia, o ile pozwolą na to warunki pogodowe. Śpieszcie się zatem z bukowaniem noclegu!

Gra o Tron ma swój lodowy hotel w Finlandii - wygląda nieziemsko! - 10

Gra o Tron ma swój lodowy hotel w Finlandii - wygląda nieziemsko! - 8

Jeśli lubicie klimaty rodem z "Pieśni Ognia i Lodu", a już szczególnie lodu to czekają na Was noclegi właśnie w takim otoczeniu. Nie obawiajcie się jednak zimna, gdyż ogrzeją Was wysokiej jakości śpiwory. Nocleg w hotelu kosztuje 480 Euro, jednakże to jednorazowe przeżycie każdego fana Gry o Tron. Jeśli jednak ten wydatek jest nie na Waszą kieszeń - nic straconego! Lodową wioskę można zwiedzać bez wykupywania noclegu. Bilet dla dorosłych kosztuje 17,50 Euro, a dla dzieci 10 Euro. Wioska jest otwarta od 10:00 do 22:00.

Gra o Tron ma swój lodowy hotel w Finlandii - wygląda nieziemsko! - 6

Gra o Tron ma swój lodowy hotel w Finlandii - wygląda nieziemsko! - 4

Lodowe rzeźby stworzyli artyści z wielu krajów jak Finlandia, Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa oraz nasz rodak, Wiaczesław Borecki.

Gra o Tron ma swój lodowy hotel w Finlandii - wygląda nieziemsko! - 2

Źródło zdjęć: Lapland Hotel SnowVillage

W oczekiwaniu na ostatni sezon Gry o Tron warto może wybrać się do takiej wioski? Noclegi zabukujecie poniżej, loty też!

Zabukuj nocleg w Grze o Tron!

Loty do Finlandii!


Więcej w temacie serialu:

Gra o Tron ma swój lodowy hotel w Finlandii - wygląda nieziemsko!

Gra o Tron ma swój lodowy hotel w Finlandii - wygląda nieziemsko!