Harry Potter Studio zaprasza na kolację bożonarodzeniową

Oferta od , 2. Oct. 2018 10.47

Chcielibyście przeżyć Boże Narodzenie pełne magii? W tym roku studio Warner Bros w Londynie otwiera Wielką Salę Hogwartu i zaprasza fanów Harry'ego Pottera na świąteczną kolację w dniach od 10 do 12 grudnia.

W dniu przyjazdu na gości czeka powitalny drink i przystawka. Potem w Wielkiej Sali można napić się kawy i w końcu zjeść pyszną wigilijną kolację. Deser będzie serwowany na platformie 9 3/4 obok Hogwart Expressu. Oprócz tego można będzie zwiedzać studio, a w nim napić się kremowego piwa jak z filmu, przejść się ulicą Pokątną, a potem wejść do zamku pokrytego śniegiem. Wieczór zakończy muzyka i tańce. To niecodziennie wydarzenie będzie dostępne jedynie 10., 11. i 12. grudnia od godziny 18. do północy. Na kolację mogą przyjechać osoby od 18. roku życia. Cena biletu to 240 £ za osobę - już są w sprzedaży! Nabędziecie je poniżej.

Dla osób zainteresowanych wizytą w Hogwarcie pokrytym śniegiem, ale w innym terminie, studio będzie otwarte od 17. listopada do 27. stycznia. Koszt wstępu to 41 £.

Kolacja z Harrym Potterem

Oferty do Londynu
Harry Potter Studio zaprasza na kolację bożonarodzeniową - 4

Harry Potter Studio zaprasza na kolację bożonarodzeniową - 2


Z filmowych i magicznych klimatów mamy jeszcze coś takiego:

Harry Potter Studio zaprasza na kolację bożonarodzeniową

Harry Potter Studio zaprasza na kolację bożonarodzeniową