Rózne

Harry Potter zaczaruje znowu! Lotnisko w Singapurze przemieni się w Hogwart!

Oferta od , 18. lut. 2019 9.45

Jeśli w najbliższym czasie będzie przelotem w Singapurze, to na lotnisku czeka na Was nie lada atrakcja: w międzynarodowym porcie lotniczym w Singapurze zostanie otwarty magiczny świat Harry'ego Pottera. Atrakcja dla fanów zostanie otwarta już w połowie lutego!

Pakujemy różdżki!

Z okazji ukazania się filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" lotnisko Changi oraz wytwórnia Warner Bros. wpadły na pomysł przemienienia terminali lotniska numer 1, 2 i 3 w magiczny świat Harry'ego Pottera. Możecie tam odwiedzić czarodziejską wioskę Hogsmeade, położonej niedaleko szkoły magii Hogwart, albo przejechać się prawdziwym Hogwart ekspresem.

Harry Potter zaczaruje znowu! Lotnisko w Singapurze przemieni się w Hogwart!  - 6

© Foto: Changi Airport Group

Poczuj prawdziwą magię

Lotnisko naprawdę się postarało i magiczna wioska oraz ekspres to nie wszystko, co czeka na podróżujących. Można będzie odwiedzić także sklep Magiczne Dowcipy Weasleyów albo sklep z wyposażeniem do gry w quidditch - znajdą się one w terminalu numer 3.

Dla odważniejszych proponujemy przejść się terminal numer 1, gdzie można przetestować Wierzbę Bijącą. W hali tranzytów napotkacie wiele z fantastycznego świata zwierząt Newtona Skamandera, które można zobaczyć w najnowszym filmie "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda".

Harry Potter zaczaruje znowu! Lotnisko w Singapurze przemieni się w Hogwart!  - 4

© Foto: Changi Airport Group

Harry Potter zaczaruje znowu! Lotnisko w Singapurze przemieni się w Hogwart!  - 2

© Foto: Changi Airport Group

Powrót do dzieciństwa

Nieważne, ile ma się lat - odwiedzenie świata Harry'ego to świetna zabawa dla każdego. Czeka tu wiele atrakcji - od prób gry w quidditch do zakupienia strojów od Madam Malkins, szczególnie przydatnych w Hogwarcie! Oprócz tego codziennie można będzie podziwiać świetlne i śnieżne show, a na koniec udać się do sklepu z pamiątkami Harry'ego Pottera.

Nie zwlekajcie i koniecznie udajcie się do Singapuru, choćby nawet przelotem!

Oferty do Singapuru


A z filmowych atrakcji może zaciekawi Was jeszcze ten lodowy hotel "Gry o Tron"?

Harry Potter zaczaruje znowu! Lotnisko w Singapurze przemieni się w Hogwart!

Harry Potter zaczaruje znowu! Lotnisko w Singapurze przemieni się w Hogwart!