Znudzony urlopem na Ziemi? Leć do hotelu w kosmosie!

Oferta od , 16. kwi. 2018 9.32

Zwiedziliście już niemal każdy zakątek na Ziemi? To trzymajcie się mocno, teraz macie szansę polecieć na urlop w kosmos! Orion Span Aerospace planuje kosmiczny hotel o nazwie Aurora Station. Wielkie otwarcie w 2021 r. Rezerwować można już teraz!

Znudzony urlopem na Ziemi? Leć do hotelu w kosmosie! - 13

Pierwsi goście zostaną przyjęci od 2022 r. Zanim jednak polecą, czeka ich trzymiesięczny program przygotowujący do podróży. W stacji Aurora zmieści się jednocześnie sześć osób, w tym dwóch członków załogi. Do dyspozycji mają być dwa prywatne apartamenty. Goście będą mogli wziąć udział w projektach badawczych, takich jak próbowanie jedzenia o zerowej grawitacji, które można będzie zabrać do domu na pamiątkę. Dla osób lubiących relaks pozostaje cieszyć się widokiem z kosmosu. Na pewno bardzo różni się od tego z Ziemi. :)

Ile kosztuje luksus w kosmosie? Oczywiście kosmiczną cenę. Urlop na orbicie kosztuję 9,5 miliona $ i obejmuje szkolenie, start i 12 dni na pokładzie. Podróż można już zarezerwować na stronie Orion Span, płacąc w pełni zwrotny depozyt w wysokości 80.000 $. Zacznijmy lepiej szybko oszczędzać!

Nocleg w Aurora Station

Znudzony urlopem na Ziemi? Leć do hotelu w kosmosie! - 11

Znudzony urlopem na Ziemi? Leć do hotelu w kosmosie! - 9

Znudzony urlopem na Ziemi? Leć do hotelu w kosmosie! - 7

Żródło: https://www.orionspan.com/

Kosmos kosmosem, ale na Ziemi też znajdujemy kosmiczne oferty :) Wiele inspiracji czeka na Was w Dzienniku Pokładowym.

Znudzony urlopem na Ziemi? Leć do hotelu w kosmosie! - 5