Rózne

Hotel, w którym wszystko jest Nutellą!

Oferta od , 25. lis. 2019 18.15

Czy Ty też miewasz czekoladowe szaleństwo w oczach? Jeśli tak i do tego uwielbiasz Nutellę, Twoje oczy otworzą się jeszcze szerzej - wkrótce nastąpi otwarcie nutellowego hotelu!

Pewnie nie wszyscy wiedzą, że w Nowym Jorku otwarto kawiarnię Nutelli. Po niej przyszedł czas na miejsce, gdzie goście mogą wśród tego czekoladowego smakołyku również nocować. Ogromne słoiki z Nutellą, tapeta na ścianach, korytarze w kształcie słoików, pościel czy meble z motywem Nutelli... To czekoladowy raj, w którym z pewnością nie będziecie mogli doczekać się śniadania!

Hotel, w którym wszystko jest Nutellą! - 2

Hotel Nutelli zostanie otwarty w Kalifornii w Dolinie Napy (idealnie się składa, że nie potrzebujemy już wiz do USA, prawda? ;) Zabierzcie znajomych łasuchów i ruszajcie w drogę! Więcej o hotelu i jego zdjęcia znajdziecie tutaj.


Jesteśmy stroną podróżniczą informującą w tym artykule o otwarciu nowego hotelu. Ten artykuł został napisany dla fanów produktu i nie jest stroną "pro" czy "kontra", a jedynie ma cel informacyjny o produkcie innym niż zwykle.


Jeśli jesteście łasuchami, może spodobać Wam się również kawiarnia Muminków!

Hotel, w którym wszystko jest Nutellą!


Hotel, w którym wszystko jest Nutellą!