Rózne

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia!

Oferta od , 28. kwi. 2020 13.16

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM


Kapadocja to wyjątkowe miejsce w Turcji. Niesamowite krajobrazy, nad którymi można wznieść się podczas lotu balonem, naturalne jaskinie, powulkaniczny krajobraz - jest to z pewnością jedno z najniezwyklejszych miejsc na świecie. Oprócz jednakże samej wycieczki do Kapadocji proponujemy Wam pozostanie wśród takich widoków nieco dłużej. Jest to możliwe w tym butikowym hotelu, z którego tarasu rozpościera się widok prosto na Kapadocję. Śniadanie na jego tarasie jest już przeżyciem samym w sobie.

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 28

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 26

Unikalność to cecha wyróżniająca Museum Hotel. Sam region, w którym jest położony, jest wyjątkowy. Hotel idealnie komponuje się z nim - jest kombinacją ruin i jaskiń, wnętrza wyposażone ze smakiem, a widoki rozpościerające się z pokoi i tarasów to wisienka na torcie każdej wizyty.

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 24

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 22

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 20

Miejsce, w którym znajduje się hotel jest szczególne. Z hotelu rozciąga się panoramiczny widok: Avanos, Göreme, Dolinę Miłości, Dolinę Gołębi, Czerwoną Dolinę oraz wulkan Erciyes. I nie ważne, w jakim hotelowym miejscu będziecie - w pokoju, restauracji, barze czy na tarasie - z każdego można podziwiać te okolice. Wyobraźcie sobie siebie relaksując się w basenie infinity i podziwiając takie widoki!

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 18

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 16

Do dyspozycji gości stoi 6 rodzai pokoi: pokoje deluxe pokoje, apartamenty deluxe, aprtamenty superior (też w wersji junior), aprtamenty ze SPA i apartamenty królewskie.

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 14

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 12

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 10

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 8

Oprócz tego hotel proponuje gościom unikalne przeżycia: specjalne oferty na podróż poślubną (z wieloma zniżkami i dodatkami typu szampan, pierwszeństwo rezerwacji w hotelowej restauracji itp.), aktywności w dolinie (lot balonem, kolacja przy świecach, a nawet masaż!), wellness, lekcje gotowania, wizyta w ekologicznym ogrodzie, golf w dolinie. Jeśli szukacie unikalnego miejsca na ślub - voila! Museum Hotel zorganizuje Wam niezapomniany ślub.

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 6

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 4

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia! - 2

Hotel został wielokrotnie wyróżniony międzynarodowymi nagrodami dla hoteli za swój unikatowy design i znakomity serwis. Ceny zaczynają się tutaj od 1200 PLN/os za noc. Hotel można zarezerwować tutaj. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do tego hotelu, tylko spójrzcie jak pięknie się prezentuje:

Nabraliście ochoty na wycieczkę do Kapadocji?Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia!

Hotel w sercu Kapadocji - takich widoków nie zapomnisz do końca życia!