Rózne

Hotel z basenem na klifie i do tego jeszcze na rajskim Bali!

Oferta od , 27. cze. 2020 17.08

Jeśli marzycie o luksusie i do tego w wyjątkowym miejscu, nie wątpimy, że hotel na klifie "The Edge" na Bali Was zachwyci. Wystarczy jeszcze podpłynąć na samą krawędź basenu inifnity, a przed Wami będzie rozpościerać się widok na Ocean Indyjski.


Największa zaleta hotelu to oczywiście położenie na 152 metrowym klifie! Można pływać w basenie, a jego krawędź to także krawędź klifu! Udając się do restauracji, zjecie również na klifie obserwując ocean. Chyba domyślacie się także, gdzie znajduje się SPA? ;)


Do wyboru jest kilka rodzajów willi: z jedną, trzema albo pięcioma sypialniami. Wszystkie mają widok na ocean, otoczone są pięknymi ogrodami, posiadają jacuzzi oraz prysznic na zewnątrz. Inne udogodnienia, takie jak Internet czy całodobowy lokaj, również są zapewnione.


W hotelu goście mają dostęp do siłowni, kortu tenisowego, pomieszczenia z grami (np. kręgielnią oraz rozrywkami dla dzieci), prywatnego baru, winnicy, kina, baru karaoke oraz clubu nocnego. Także podniebienie i żołądek będą zachwycone - można stołować się w restauracji na klifie, w której znajduje się niesamowity basen infnity, zamówić catering prosto do swojej willi albo udać się do baru. W tym roku hotel otworzy dodatkową restaurację w jaskini!


Jedną z niezwykłych atrakcji dla gości jest możliwość wzięcia ślubu w przepięknej scenerii Bali. Hotel na klifie organizuje śluby niczym z bajki - wyobraźcie sobie siebie mówiących "tak" na klifie i spoglądających na ocean.

Zarezerwuj hotel The Edge na Bali!


Bali to Wasze klimaty? To zapiszcie sobie do swojej listy też takie hotele:

Hotel z basenem na klifie i do tego jeszcze na rajskim Bali!

Hotel z basenem na klifie i do tego jeszcze na rajskim Bali!