Rózne

Izerski zakątek - piękne Airbnb w Sudetach!

Oferta od , 4. gru. 2020 9.18

Góry Izerskie są jednymi z mniej znanych i rzadziej odwiedzanych pasm w Polsce. Bardzo, bardzo niesłusznie! Oprócz szlaków pieszych są tam fantastyczne szlaki do narciarstwa biegowego, zabytkowe wioski w górach oraz rewelacyjne schronisko Chatka Górzystów, w Parku Ciemnego Nieba, gdzie możecie podziwiać Mleczną Drogę.

Izerski zakątek - piękne Airbnb w Sudetach! - 10

Wypiraciliśmy dla Was niesamowite miejsce w Antoniowie, w głębi Izerów. Dwa śliczne domki w otulinie drzew, nad spokojnym stawikiem. Czego chcieć więcej w tych ciężkich czasach, jeśli nie chwili wytchnienia w takich okolicznościach?

Izerski zakątek - piękne Airbnb w Sudetach! - 8

Napijcie się kawy na pomoście, skorzystajcie z grilla lub rozpalcie ognisko (w jesienne wieczory przy ognisku jest cieplutko!).

Izerski zakątek - piękne Airbnb w Sudetach! - 6

DOMEK ŻÓŁTY

Do dyspozycji macie dwa domki - Zielony i Żółty. W Domku Żółtym znajduje się pokój dzienny z kominkiem, kuchnia i łazienka. Na poddaszu sypialnia z podwójnym łóżkiem, macie tam też dostęp do internetu.

Izerski zakątek - piękne Airbnb w Sudetach! - 4

DOMEK ZIELONY

W Zielonym Domku pomieści się 4-5 osób (zależy jakich dużych). Znajduje się tu aneks kuchenny i łazienka i też na poddaszu przytulna sypialnia. W zimne dni można też napalić w kominku. Będziecie mogli też wrzucać stale fotki na Insta, bo macie tu dostęp do internetu.

Izerski zakątek - piękne Airbnb w Sudetach! - 2

W Górach Izerskich koniecznie trzeba zdobyć wspomniany Park Ciemnego Nieba. Wytyczcie szlak tak, aby przejść przy schronisku Orle i zobaczcie piękną osadę Carlsthal, powstałą przy dawnej hucie szkła.CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Izerski zakątek - piękne Airbnb w Sudetach!

Izerski zakątek - piękne Airbnb w Sudetach!