Rózne

Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować!

Oferta od , 23. lip. 2020 16.31

Chcielibyście potrenować na prawdziwym stadionie baseballa? Zaliczyć home runa i zaliczyć kilka baz? A może po prostu posiedzieć na pustych trybunach przy zimnym piwie, a wieczorem sprawdzić, co kryje się w szatniach drużyny baseballowej? Mamy świetne wiadomości! Możecie wynająć cały Blue Wahoos Stadium na Florydzie na Airbnb!

Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować! - 14

Na tym stadionie na co dzień trenuje drużyna Pensacola Blue Wahoos, którzy od ośmiu sezonów świetnie radzą sobie w lidze. Taka gratka pojawia się na portalu Airbnb po raz pierwszy. Będą na Florydzie żaden fan baseballu nie może więc tego przegapić.

Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować! - 12

Stadion można wynająć łącznie dla 10 osób. Idealnie nadaje się na wypad z własną drużyną albo zorganizowanie niesamowitej imprezy. Do dyspozycji gości stoją: odnowiony klub grającej tam drużyny, sypialnia z 10 łóżkami, klatka baseballowa oraz oczywiście stadion.

Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować! - 10

W klubie goście mogą skorzystać ze stołu do ping ponga, dwóch telewizorów, odpocząć na skórzanych sofach oraz po całym dniu skorzystać z jednej z dwóch łazienek. Sypialnia oprócz łóżek zawiera lodówkę, telewizory (na długie wieczory przy baseballu i zimnym piwie!), zamrażarkę, mikrofalówkę, maszynę do robienia kawy i inne udogodnienia.

Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować! - 8

Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować! - 6

Najciekawszą atrakcją jest oczywiście boisko do gry w baseballa! Wszystkie sprzęty do gry są dostępne dla gości, żeby mogli skorzystać z nich podczas gry, a po jej zakończeniu zorganizować sobie piknik. Także ciekawą opcją jest klatka baseballowa, by poczuć się jak prawdziwi zawodnicy. Jeśli chcemy za dodatkową opłatą może zostać zorganizowane zwiedzanie z przewodnikiem.

Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować! - 4

Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować! - 2

Całkowity wynajem stadionu to obecnie $1500 (6473 PLN), co jednak dzieląc na 10 osób wynosi już $150 od osoby. Jacyś chętni? W takim razie kliknijcie w przycisk na dole!

Zarezerwuj stadion na Florydzie


"Przyjaciele" też grali w jednym z odcinków w Baseball, to może chcielibyście też odwiedzić ich kawiarnię w Egipcie? ;)

Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować!Jesteś fanem baseballu? Teraz możesz wynająć cały stadion na Florydzie i tam nocować!