Rózne

Kampery na wynajem za 1 dolara!

Oferta od , 10. cze. 2018 14.56

Słyszeliście kiedyś termin "relokacja kampera"? Możecie go wynająć w jednym miejscu, a zostawić w drugim! A co najlepsze - mamy dla Was oferty wynajmu już od 1 $ za dzień! Lećcie do jednego z wymarzonych miejsc i wynajmijcie kampera na super objazdówkę. Czeka na Was Australia, Nowa, Zelandia, USA i Europa.

Kampery na wynajem za 1 dolara! - 18

Czasem, kiedy wynajmujemy samochód, zwracamy go w innym mieście niż to, w którym rozpoczęliśmy podróż. W tym czasie agencje wynajmu muszą zwrócić samochód do miejsca pochodzenia, co wiąże się z dodatkowymi kosztami (chociaż wypożyczalnie obciążają klientów kosztami za zwrócenie auta w innym miejscu). Jeśli chodzi o samochód o normalnym rozmiarze - agencja nie ma problemu z odstawieniem samochodu do punktu zwrotu, ale kiedy mówimy o przyczepach kempingowych lub furgonetkach, jest to o wiele bardziej skomplikowane.

Firmy wpadły na pomysł, że auto do punktu A mogą przecież odstawić sami klienci. Oferują wynajem przyczep kempingowych po naprawdę niskich cenach - klienci muszą sami zatankować i odstawić samochód przed wyznaczoną datą, ale za tak niską cenę to chyba nie jest problem dla nikogo! Dodatkowo zdarza się, że wypożyczalnie dają również Wam pewne środki na paliwo czy też bilet na prom jeżeli relokacja wiąże się z przeprawą promową.

Kampery na wynajem za 1 dolara! - 16

W ten sposób można wynająć samochód kempingowy naprawdę tanio. W krajach takich jak Kanada, Australia, Nowa Zelandia czy Stany Zjednoczone można je wypożyczyć za 1 USD dziennie. Jest to bardzo popularna działalność i nie jest trudna do znalezienia.

W Europie zaczyna to być coraz bardziej znane i istnieje kilka agencji oferujących tę usługę, takich jak Spaceshipsrentals i Wickedcampers. Do szukania samochodów można użyć wyszukiwarkę Imoova.

Oto kilka przykładów tego, co jest dostępne, na przykład, za pomocą wyszukiwarki Spaceshiprentals.

Kampery na wynajem za 1 dolara! - 14

W Europie kampery dopiero się rozkręcają. Zobaczcie, jak możecie łatwo zamienić podróż po Europie w wielką przygodę. Jak widać, cena za dzień to tylko 1 funt!

Kampery na wynajem za 1 dolara! - 12

Trasa:

  • Rzym - Londyn

Wymagania są bardzo proste: trzeba mieć ukończone 21 lat, posiadać międzynarodowe prawo jazdy (w Europie wystarczy polskie) i pozostawić depozyt jako gwarancję za pomocą karty kredytowej. Jest to typowe przy wynajmie dowolnego pojazdu.

Kampery na wynajem za 1 dolara! - 10

W Europie jest nieco trudniej znaleźć różne oferty, ale jeśli podróżujecie do takich krajów jak Stany Zjednoczone, Australia, Nowa Zelandia czy Kanada, można wynająć kampera w niesamowitych cenach. Dzięki temu możecie przejechać np. znaną Route 66, za naprawdę śmieszne pieniądze.

Jeśli podróżujecie do Australii, polecamy następujące strony internetowe:

Kampery na wynajem za 1 dolara! - 8

Kampery na wynajem za 1 dolara! - 6

W Nowej Zelandii:

Kampery na wynajem za 1 dolara! - 4

W USA:

Kampery na wynajem za 1 dolara! - 2

W Kanadzie:

Nie czekaj zatem i leć do któregoś z tych krajów. Kampery czekają!

Oferty do USA

Oferty do Nowej Zelandii

Oferty do Australii


    Poczytajcie, co jeszcze możecie mieć za dolara!
    Kampery na wynajem za 1 dolara!

Kampery na wynajem za 1 dolara!