Rózne

Kawiarnia, która wygląda jak komiks!

Oferta od , 24. kwi. 2020 14.51

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM


W Azji można spotkać naprawdę oryginalne miejsca. Zdecydowanie przoduje w tym Japonia oraz Korea Południowa. Tym razem znaleźliśmy dla Was kawiarnię, w której poczujecie się, jakbyście znaleźli się w komiksie!


Wszystkie elementy w tej kawiarni zostały stworzone na podobieństwo komiksu: stoły, krzesła, lustra, a nawet drobiazgi takie jak kubki, czy pranie na zewnątrz kawiarni są właśnie w komiksowym stylu w formacie 2D!


Jak już wspomnieliśmy, ta kawiarnia znajduje się w Korei Południowej, a dokładniej w Seulu. Jej nazwa to Greem cafe / 2Dcafe, po koreańsku: CAFE 연남동223-14 그림2D cafe. (Czy jest ktoś, kto umie to przeczytać? :)). Koniecznie zapiszcie sobie to miejsce do zobaczenia, jeśli kiedyś będziecie w Seulu!Możecie bliżej przyjrzeć się temu miejscu na jego kanałach na Facebooku oraz Instagramie.

Jak dla nas jest to idealne miejsce, żeby poczuć się jak w teledysku A-HA do "Take On Me".Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Kawiarnia, która wygląda jak komiks!

Kawiarnia, która wygląda jak komiks!