Rózne

Kochasz luksus i podróże? Oto praca marzeń! Zostań testerem produktów luksusowych za 365 000 PLN rocznie!

Oferta od , 7. lut. 2019 9.42

W tej pracy nie dość, że zarobisz 365.000 PLN rocznie to jeszcze możesz testować luksusowe samochody, jachty i prywatne wyspy. A do tego zwiedzisz kawałek świata! Brzmi jak praca marzeń? To jest praca marzeń!

Kochasz luksus i podróże? Oto praca marzeń! Zostań testerem produktów luksusowych za 365 000 PLN rocznie! - 8

Brytyjska firma HushHush poszukuje osoby, która będzie testowała luksusowe produkty, które potem trafią do sprzedaży. Świat luksusu stoi zatem otworem! Tester będzie mógł używać i opiniować wypasione rezydencje, zegarki z diamentami, superjachty, samoloty o wartości kilkunastu milionów funtów i inne obrzydliwie drogie produkty. Do tego luksusowe wyjazdy na prywatne wyspy i kierunki typu Polinezja Francuska, Malediwy czy Fidżi będą należeć do codzienności testera.

Kochasz luksus i podróże? Oto praca marzeń! Zostań testerem produktów luksusowych za 365 000 PLN rocznie! - 6

Aplikujący muszą być pasjonatami podróży, sztuki i mody oraz mieć dobre oko do szczegółów. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach i na to to bogaci kupujący zwracają uwagę. Do tego należy być dyskretnym, elokwentnym oraz towarzyskim, gdyż testujący będzie miał kontakt z dostawcami produktów. Kandydaci powinni też szybko się uczyć - otrzymają przecież produkty z różnych dziedzin życia. O znajomości języka angielskiego chyba nie musimy wspominać. Do obowiązków będzie należeć też opiniowanie prywatnych wysp oraz nieruchomości na sprzedaż - bądźcie zatem gotowi do częstych wyjazdów!

Kochasz luksus i podróże? Oto praca marzeń! Zostań testerem produktów luksusowych za 365 000 PLN rocznie! - 4

Kochasz luksus i podróże? Oto praca marzeń! Zostań testerem produktów luksusowych za 365 000 PLN rocznie! - 2

Wynagrodzenie za pracę na cały etat wynosi 75 tys. funtów brytyjskich za rok, a zatem 365 tys. PLN. I jeszcze jak sobie człowiek pożyje! Składajcie zatem szybko podania, gdyż firma nie podała jeszcze ostatecznego terminu ich przysyłania. Zrobicie to na stronie firmy HushHush.

Aplikuj o pracę jako tester!


Jeśli Wam nie wyjdzie jako tester, zawsze możecie spróbować tej pracy! :D

Kochasz luksus i podróże? Oto praca marzeń! Zostań testerem produktów luksusowych za 365 000 PLN rocznie!

Kochasz luksus i podróże? Oto praca marzeń! Zostań testerem produktów luksusowych za 365 000 PLN rocznie!