Rózne

Kochasz psy? Hotel na Bali oferuje terapię relaksacyjną ze szczeniaczkami!

Oferta od , 16. lis. 2020 18.29

Marzycie o wakacjach w egzotycznym miejscu, ale obawiacie się, że będziecie tęsknili za swoim czworonogiem? Zostawcie go w dobrych rękach, a sami wybierzcie się na Bali! Puri Garden Hotel & Hostel, obok zajęć z jogi, oferuje bardziej nietypowe sesje relaksacyjne polegające na zabawie ze szczeniaczkami. Pieski pochodzą ze schroniska prowadzonego przez organizację charytatywną ratującą uliczne zwierzęta.


Właściciele hotelu wpadli na taki pomysł z miłości do zwierząt i część swojego dochodu przeznaczają na wsparcie organizacji, która dwa razy w tygodniu przywozi szczeniaki do hotelu. Zabawa ze słodkimi zwierzaczkami zapewnia wypoczywającym wyjątkową formę relaksu i podnosi poziom endorfin, a pieski uczą się obcowania z ludźmi, co przygotowuje je do przyszłych adopcji.


Sesje ze szczeniaczkami odbywają się we wtorki i czwartki, między 13.30 a 15.30. W ramach tych zajęć goście hotelowi mogą głaskać, przytulać i bawić się z pieskami w specjalnie przeznaczonym do tego celu kojcu ogrodzonym białym płotkiem. Kojec znajduje się przy basenie w relaksacyjnym otoczeniu ogrodu i wypełniony jest zabawkami dla zwierząt.


Puri Garden to butikowy hotel i hostel położony w sercu miejscowości Ubud, który stawia na jakość i dobrą atmosferę. Goście mają do wyboru gustownie urządzone pokoje prywatne lub komfortowe sale wieloosobowe. Ceny zaczynają się od równowartości 85 PLN za łóżko w sali 8-osobowej do 270 PLN za pokój dwuosobowy. W cenie zawarte jest śniadanie i codzienne sesje jogi. Można również do woli relaksować się w ogrodzie, na hamaku lub na basenie. Rezerwacji możecie dokonać tutaj.


REZERWUJ Puri Garden Hotel & Hostel


Chcesz więcej egzotycznych kierunków i słodkich psiaków? Sprawdź artykuł poniżej!

Kochasz psy? Hotel na Bali oferuje terapię relaksacyjną ze szczeniaczkami!

Kochasz psy? Hotel na Bali oferuje terapię relaksacyjną ze szczeniaczkami!