Rózne

Koncert Andrea Bocelli z mediolańskiego Duomo NA ŻYWO po raz kolejny!

Oferta od , 16. kwi. 2020 15.50

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEMAndrea Bocelli znów udzieli koncertu na żywo z mediolańskiej katedry! Poprzedni koncert oglądany był przez miliony widzów na całym świecie i przyniósł to, co było zamierzeniem słynnego wokalisty - nadzieję dla świata! Oglądajcie z nami od 16:00!

UWAGA! Otrzymujemy od Was komunikaty, że niektórym z Was wyświetla się informacja dot. płatności. Koncert jest ZA DARMO! Jakakolwiek informacja o dokonaniu przelewu jest próbą wyłudzenia! Spróbujcie otworzyć w innej przeglądarce lub w trybie incognito.

Poniżej dostępny poprzedni koncert.Koncert można obejrzeć klikając przycisk play powyżej lub przechodząc bezpośrednio do YouTube TUTAJ.Wow! To jest prawdziwa gratka!

W niedzielę wielkanocną (12 kwietnia 2020 r.), Na zaproszenie miasta i katedry Duomo w Mediolanie, włoska ikona muzyki Andrea Bocelli wystąpi solo, niosąc przesłanie miłości i nadziei dla Włoch i całego świata. Oglądaj na żywo od 19:00!

„W dniu, w którym świętujemy triumf powrotu życia, jestem zaszczycony i szczęśliwy, że mogę odpowiedzieć „Tak” na zaproszenie miasta i katedry w Mediolanie. Wierzę w siłę wspólnej modlitwy; Wierzę w chrześcijańską Wielkanoc, uniwersalny symbol odrodzenia, którego wszyscy - niezależnie od tego, czy są wierzącymi, czy nie - naprawdę teraz potrzebują. Dzięki muzyce, transmitowanej na żywo, gromadzącej miliony splecionych dłoni na całym świecie, przytulimy pulsujące serce zranionej Ziemi. Hojny i odważny Mediolan oraz całe Włochy staną się ponownie, i już wkrótce, zwycięskim przykładem, motorem odrodzenia, na który wszyscy czekamy.” - mówi Andrea Bocelli.

Andrea Bocelli, z Fundacją noszącą jego nazwisko, jest obecnie zaangażowany w nagłą kampanię COVID-19. Fundacja Andrea Bocelli (ABF) rozpoczęła zbiórkę pieniędzy, aby pomóc szpitalom w zakupie wszystkich instrumentów medycznych i sprzętu niezbędnego do ochrony personelu medycznego. Możliwe jest przekazanie darowizny w ramach kampanii GoFundMe: https://www.gofundme.com/f/wk67wc-abfxcamerino

Przekaz rozpocznie się na żywo o godzinie 19:00 w niedzielę (12 kwietnia). Wystarczy kliknąć poniższy przycisk play. Oglądajcie z nami!
OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Koncert Andrea Bocelli z mediolańskiego Duomo NA ŻYWO po raz kolejny!Koncert Andrea Bocelli z mediolańskiego Duomo NA ŻYWO po raz kolejny!