Rózne

Linie lotnicze radzą sobie, jak mogą! Przez Wizz Air zarezerwujemy taksówkę!

Oferta od , 4. lis. 2020 11.17

Wizz Air poinformował właśnie o uruchomieniu nowej usługi Wizz RIDE - platformy do rezerwacji różnorodnych opcji transportu - taksówek i prywatnych samochodów wbudowanej w dotychczasową aplikację mobilną WIZZ. Usługa powstała we współpracy z wiodącym dostawcą usług B2B w zakresie wynajmu samochodów i rozwiązań mobilnych CarTrawler.
Funkcja oferuje spory zakres wygodnych opcji podróży (np. zamówienie auta na konkretną godzinę lub na żywo "z ulicy") i działa podobnie, jak Uber, FreeNow czy Bolt.

Platforma jest wbudowana w dotychczasową aplikację WIZZ, więc wystarczy zaktualizować tę, którą już macie na smartfonach (Android i iOS).

Linie lotnicze radzą sobie, jak mogą! Przez Wizz Air zarezerwujemy taksówkę! - 8

Stale poszukujemy nowych sposobów, które zapewnią idealną obsługę naszych klientów na wszystkich etapach podróży, również tych naziemnych. Platforma WIZZ Ride pozwala im zaoszczędzić czas i pieniądze, zarówno w przypadku wcześniejszych rezerwacji jak i zamówień na żądanie. Przyjazna w obsłudze usługa, wprowadzono we współpracy z CarTrawler, jest obecnie dostępna za naciśnięciem jednego przycisku w aplikacji mobilnej WIZZ. - powiedział George Michalopoulos, dyrektor zarządzający w Wizz Air.

Aileen McCormack, dyrektor ds. Handlowych CarTrawler mówi natomiast: Cieszę się, że możemy uruchomić tę pierwszą na świecie platformę mobilną Wizz RIDE, która zmieni sposób dokonywania rezerwacji przez klientów i zrewolucjonizuje sposób, w jaki linie lotnicze korzystają z produktów pomocniczych.

Platforma oferuje użytkownikom szeroki zakres opcji bezproblemowej podróży, usprawniając planowanie tras dzięki rozwiązaniom dostosowanym do potrzeb pasażera.

Polska wersja językowa potrzebuje odrobiny dopieszczenia, ale jest zrozumiała :)

Linie lotnicze radzą sobie, jak mogą! Przez Wizz Air zarezerwujemy taksówkę! - 6

PL:

Linie lotnicze radzą sobie, jak mogą! Przez Wizz Air zarezerwujemy taksówkę! - 4


Linie lotnicze radzą sobie, jak mogą! Przez Wizz Air zarezerwujemy taksówkę! - 2

Źródło: Twitter i materiały prasowe Wizz Air


Czytaj też:

Linie lotnicze radzą sobie, jak mogą! Przez Wizz Air zarezerwujemy taksówkę!

Linie lotnicze radzą sobie, jak mogą! Przez Wizz Air zarezerwujemy taksówkę!