Rózne

LONDON CALLING! Pierwsza na świecie restauracja w helikopterze!

Oferta od , 3. sie. 2019 9.50

W takiej restauracji doznacie uniesień nie tylko smakowych, ale i wysokościowych. Pierwsza na świecie restauracja w helikopterze zabierze 9. sierpnia gości na podniebny posiłek w Londynie.

LONDON CALLING!  Pierwsza na świecie restauracja w helikopterze!  - 4

"Roocopter One" uniesie się na wysokość ponad 300 metrów i zabierze pierwszych gości na 20 minutowy posiłek. Firma Deliveroo wpadła na pomysł powietrznej restauracji i będzie kontynuować go także w Sydney, Hong Kongu i Edynburgu przez kolejne dwa lata. Nic więc straconego, jeśli nie załapaliście się na pierwszy lot!

Koszt takiej kolacji? Jest całkowicie za darmo! To naprawdę niesamowita okazja, gdyż normalnie sam przelot helikopterem kosztuje ok. 180 $, doliczając do tego jedzenie - kwota zamknie się w granicach 200$.

LONDON CALLING!  Pierwsza na świecie restauracja w helikopterze!  - 2

Jak więc działa ten projekt? Zgłoszenia można wysyłać do 7. sierpnia i firma wybiera szczęśliwców - po sześciu na jeden przelot z ośmiu godzin do wyboru. Na stronie widzimy, że wszystkie miejsca są wyprzedane, wciąż jednak można zgłosić się na listę oczekujących albo próbować w kolejnych terminach - Deliveroo planuje mianowicie uruchomić ich więcej na tak niezwykłe wydarzenie i kontynuować projekt w miastach wspomnianych powyżej.

Ponadto Deliveroo organizuje konkurs, w którym do wygrania jest 10 £ - wystarczy tylko zrobić zdjęcie Roocoptera i zapostować je online z hashtagiem #Roocopter. Pierwsze 100 osób otrzyma kupony o wspomnianej wartości.

Więcej o zapisach tutaj na Roocopter przeczytacie tutaj.


Jeśli też chcielibyście wybrać się do Lądka albo Wielkiej Brytanii, zajrzyjcie do naszych ofert!

Wielka Brytania


Lubicie nietypowe restauracje? A co powiecie na podwodną?

LONDON CALLING!  Pierwsza na świecie restauracja w helikopterze!

LONDON CALLING! Pierwsza na świecie restauracja w helikopterze!