Rózne

Lubicie prosecco? Możecie teraz spać w beczce Prosecco wśród wzgórz i winnic

Oferta od , 24. mar. 2021 13.08

Jako Piraci mamy słabość do beczek. Niezależnie od tego, czy jest to rum, wino czy tequila, do spania lub po prostu do podziwiania - beczka zawsze przyciągnie nasz wzrok!

Dziś chcemy dodać włoski klejnot do naszej kolekcji - beczki położone pośród słynnych wzgórz i winnic Conegliano Valdobbiadene. Czy chcielibyście spędzić noc w apartamencie z beczki... prosecco?

Lubicie prosecco? Możecie teraz spać w beczce Prosecco wśród wzgórz i winnic - 6

© La vigna di Sarah

Winnica Sarah powstała w 2014 roku jako piękny dom wiejski na słynnych weneckich wzgórzach, z których rodzi się jedno z najsłynniejszych win na świecie - Prosecco. To naprawdę magiczne miejsce, w którym można połączyć odkrywanie okolic (bardzo blisko znajduje się Treviso, Wenecja i Padwa) z życiem w bliskim kontakcie z naturą: można spacerować po winnicach i spać pośrodku rzędów winogron w Lunotte. Dwa małe apartamenty / beczki z drewna modrzewiowego zbudowane w całości z ekologicznych materiałów zachęcająco prezentują się pośród takich krajobrazów.

Lubicie prosecco? Możecie teraz spać w beczce Prosecco wśród wzgórz i winnic - 4

© La vigna di Sarah

Niech Wam się nie wydaje, że jest tu niewygodnie! Wewnątrz beczek jest naprawdę komfortowo: w każdej znajduje się wygodne łóżko, łazienka z prysznicem, klimatyzacja i ogrzewanie, okno i Wi-Fi, a wszystko to ze spektakularnym widokiem na winnice.

Lubicie prosecco? Możecie teraz spać w beczce Prosecco wśród wzgórz i winnic - 2

© La vigna di Sarah

Jeśli jesteście zainteresowani ceną wtedy należy skontaktować się bezpośrednio z obiektem, aby otrzymać indywidualną wycenę. Alternatywnie można znaleźć ceny za bardzo elegancki pokój w głównym budynku (około 551 PLN za noc dla 2 osób).

Lubicie prosecco? Możecie teraz spać w beczce Prosecco wśród wzgórz i winnic

© La vigna di Sarah

Obiekt organizuje również degustacje, wieczory tematyczne, wycieczki oraz projekty związane z jedzeniem i winem: wydaje nam się to idealne miejsce na spędzenie weekendu! A wy, Piraci, co o tym myślicie? Dajcie nam znać w komentarzach!

Informacje i rezerwacja

Lubicie prosecco? Możecie teraz spać w beczce Prosecco wśród wzgórz i winnic