Rózne

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi!

Oferta od , 5. cze. 2020 16.45

Chyba wiele osób przyzna, że Malediwy to ucieleśnienie raju na ziemi. Jeśli dodatkowo interesuje Was luksusowa wersja raju, ten resort powinien ściągnąć na siebie Waszą uwagę. Wille na wodzie w otoczeniu laguny, krystalicznej wody i białych plaż to spełnienie marzeń o idyllicznym urlopie.

5* resort Soneva Jani jest w otoczeniu ponad 5 km prywatnej laguny Medhufaru w atolu Noonu. Można dolecieć do niego wodolotem w 40 min prosto z lotniska Male, dotrzeć łodzią motorową lub półdniowym rejsem. A potem pozostaje już tylko udać się do jednej z 57 willi.

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 20
Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 18

Do wyboru jest 24 bungalowów, do których można dostać się tylko łódką. Także na lądzie można pomieszkać w jednym z 13 domków na plaży lub 20 domków a'la Robinson Crusoe - oczywiście w wersji luksusowej. A jeśli Wam się spodoba na tyle, żeby sobie taki domek kupić - to niektóre z nich są na sprzedaż!

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 16

Każda z willi ma swobodny dostęp do laguny, prywatny basen i otwierany dach! Można wprost z sypialni podziwiać gwiazdy. Niektóre wille dodatkowo mają swoje własne zjeżdżalnie wprost do błękitnej laguny.

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 14

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 12

Przepiękne wnętrza willi posiadają wyposażenie wykonane z ekologicznych materiałów. Sypialnie są przestrzenne i maja także dodatkowe miejsce dla dzieci. Pod gołym niebiem można korzystać z wanny i prysznica lub po kąpieli po prostu relaksować się na własnym tarasie lub wskoczyć prosto z niego do oceanu.

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 10

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 8

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 6

Ten 5* resort oddaje do dyspozycji gości ponadto restaurację na plaży, klub, SPA, kino pod gwiazdami, sporty wodne, kort tenisowy, rejs z obserwowaniem delfinów, szkołę nurkowania, ogrody i bibliotekę. Ponadto prywatny kamerdyner zadba o Wasze potrzeby. Dodatkowo do wyboru jest wiele opcji kulinarnych oraz specjalne pokoje jak serowy, czekoladowy czy z lodami!

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 4

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi! - 2
Jedną z ciekawszych opcji, jakie oferuje resort jest wodne kino pod gwiazdami. Goście otrzymują bezprzewodowe słuchawki, żeby w niczym nie przeszkadzać otaczającej ich naturze. W nocy można udać się położonego na wodzie obserwatorium i oglądać gwiazdy nad Malediwami oraz dowiedzieć się więcej o nich od profesjonalnego astronoma.

Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi!

Chcielibyście spędzić urlop w jednej z takich willi? Możecie zabukować go tutaj.


Luksusowy hotel Soneva Jani na Malediwach to raj na Ziemi!