Rózne

Madera zaprasza cyfrowych nomadów - właśnie wystartował projekt Digital Nomads Madeira

Oferta od , 18. lut. 2021 18.47

Obecnie coraz więcej osób może i chce pracować zdalnie. Madera wychodzi na przeciw takim potrzebom i właśnie otworzyła wioskę cyfrowych nomadów.

Digital Nomads Madeira to projekt, który może obecnie ugościć 100 cyfrowych nomadów w miasteczku Ponta do Sol, w którym żyje obecnie 8200 osób. Pierwsza faza projektu już wystartowała - będzie ona trwać od 1 lutego i potrwa do 30 czerwca 2021 r. Każdy, kto chce tutaj przybyć musi się zobowiązać, że pozostanie w miasteczku przynajmniej przez miesiąc.

Każdy, kto tutaj przyjedzie pracować zdalnie będzie miał do dyspozycji bezpłatne miejsce do pracy z biurkiem i krzesłem, dostęp do społeczności Slack oraz bezpłatny internet. Oprócz tego będą organizowane zajęcia dla cyfrowych nomadów (networking, joga, seminaria i workshopy czy hiking), a także inne wydarzenia, które ułatwią kontakt między nimi a lokalną społecznością.

Madera zaprasza cyfrowych nomadów - właśnie wystartował projekt Digital Nomads Madeira

Projekt ma na celu wspomóc lokalną społeczność - zarówno gospodarczo jak i społecznie. Jeśli projekt się powiedzie w planach jest wdrożenie drugiej inicjatywy na Maderze i rozpoczęcie podobnego przedsięwzięcia w kilku obszarach wiejskich Portugalii.

Projekt pomaga również znaleźć miejsce do zamieszkania przez ten czas - propozycje można znaleźć na stronie tutaj. Organizatorzy nie biorą za to żadnej prowizji!

Chcielibyście tutaj pracować? Wypełnijcie formularz na stronie projektu, który znajdziecie w przycisku poniżej:

Aplikuj o miejsce w Digital Nomads Madeira

Zobaczcie, co mają do powiedzenia osoby, które już pracują z Madery:


Madera zaprasza cyfrowych nomadów - właśnie wystartował projekt Digital Nomads Madeira