Rózne

Masz dość swojej pracy? Zostań opiekunem flamingów na Bahamach!

Oferta od , 26. lut. 2018 8.44

Poniedziałek to Twój najgorszy dzień w tygodniu? Budzik brutalnie każe Ci wyjść z łóżka? Czas na pracę w bardziej optymistycznych barwach! Zostań... opiekunem flamingów na Bahamach!

Masz dość swojej pracy? Zostań opiekunem flamingów na Bahamach! - 6

Luksusowy hotel Baha Mar na Bahamach szuka kandydata na stanowisko opiekuna flamingów. Chief Flamingo Officer będzie troszczył się o flamingi (karmienie, zapewnienie odpowiednich warunków do życia, opieka medyczna itp.), ale także o gości hotelowych, żeby ich pobyt w hotelu i wśród tych niezwykłych ptaków był wyjątkowy.

Masz dość swojej pracy? Zostań opiekunem flamingów na Bahamach! - 4

Również lista wymogów jest całkiem spora, ale z pewnością osiągalna. Kandydaci powinni mieć m.in. dyplom zoologii lub podobnego kierunku, min. 5 lat doświadczenia w pracy z egzotycznymi ptakami oraz dobrą znajomość biologii i zachowań flamingów.

Masz dość swojej pracy? Zostań opiekunem flamingów na Bahamach! - 2

Podania można składać do końca lutego, pośpieszcie się zatem! Chief Flamingo Officer zostanie wyłoniony wiosną. Wiadomo, że będzie mieszkać na terenie luksusowego kurortu, którego otwarcie także planowane jest na wiosnę. Ofertę można znaleźć tutaj.

Wyjedź na Bahamy!

Wyjedź na Karaiby!

Karaiby z biur podróży!


Masz dość swojej pracy? Zostań opiekunem flamingów na Bahamach!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Masz dość swojej pracy? Zostań opiekunem flamingów na Bahamach!