Rózne

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO!

Oferta od , 28. lip. 2019 16.47

Urodziny to chyba najlepszy dzień w roku, tuż obok Wigilii. Jeśli lubicie je obchodzić i dostawać prezenty z tej okazji, warto mieć na liście kilka miejsc na świecie, do których wejdziecie za darmo - bo jesteście solenizantami! Pomyślcie, jaka to oszczędność zważywszy na to, że niektóre wstępy są normalnie dość drogie. Wybraliśmy dla Was najfajniejsze atrakcje, które odwiedzicie w urodziny nie płacąc.


Park wodny Aquaventure, Atlantis The Palm, Dubaj

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 26

Park wodny Aquaventure znajduje się w jednym z najlepszych hoteli w Dubaju - 5* Atlantis The Palm. Hotelowy aquapark należy do najbardziej wypasionych na świecie i cena wejściówki to ok. 300 PLN. Możecie uniknąć tej opłaty, gdy pójdziecie tam w swoje urodziny! Wystarczy zarejestrować się na stronie, aby otrzymać darmową wejściówkę na cały dzień niesamowitych przeżyć i zabawy w Aquaventure. Zrobicie to tutaj.

Podoba Wam się tak bardzo, że chcecie tam zostać? Zarezerwujcie tam też noclegi!

Noclegi w Atlantis The Palm

Oferty do Dubaju


Tropical Islands, Niemcy

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 24

Co czeka Was na tej tropikalnej wyspie? Prawdziwe tropikalne drzewa, wodospady, rwąca rzeka, zjeżdżalnie, baseny i wiele wodnych atrakcji. Do tego masaże, sauny i SPA. Tropical Islands to ogromna hala z plażą, gdzie cały rok jest ciepło - nie musicie wyjeżdżać w dalekie kraje, a wystarczy przyjechać do Niemiec - park znajduje się niedaleko Berlina. Można zrobić sobie fajną wycieczkę na urodziny i poszaleć za całkowitą darmoszkę w parku wodnym. Normalnie wstęp kosztuje tam 49 euro - oszczędzicie zatem całkiem sporo w urodziny.

Jeśli chcecie zatrzymać się tam na noc, mamy dla Was fajną opcję!

Noclegi w Tropical Islands


Energylandia, Zator

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 22

(Źródło: https://energylandia.pl)

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 30 hektarów. Wiecie, że do tego można tam dostać bilet urodzinowy za symboliczną złotówkę? Osoby do 18. roku życia właśnie tyle zapłacą za wstęp w dniu swoich urodzin! Do tego możecie trafić na wiele tematycznych imprez w Energylandii przez cały rok takich jak koncerty, Oktoberfest, Halloween i inne!

Noclegi w Polsce


Legoland, Kalifornia

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 20

(Zdjęcie od: https://www.legoland.com)

Tylko w tym roku (!) z okazji 20. urodzin Legolandu mali solenizanci w wieku 3-12 lat mogą wejść za darmo do Legolandu w dniu ich urodzin. Wystarczy, że rodzice pokażą dokument z datą urodzenia dziecka przy wejściu. Oferta ważna jest od 1. do 31. grudnia 2019 r. i dotyczy tylko Legolandu w Kalifornii. Więcej informacji tutaj.

Oferty do Kalifornii i USA


Europa-Park, Rust, Niemcy

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 18

(Źrodło: https://www.europapark.de/en/)

Europa-Park to największy w Niemczech i trzeci co do wielkości park rozrywki w Europie. Tuż po Disneylandzie to najczęściej odwiedzane wesołe miasteczko! W środku istnieje aż 15 tematycznych parków reprezentujących kraje Europy, zjeżdżalnie wodne i cała masa niesamowitej zabawy. Warto sprawdzić te wszystkie rozrywki na własnej skórze! Wprawdzie nie wszyscy wejdą tam w urodziny za darmo, ale dzieciaki do 12. roku życia tak - zabierzcie je wtedy, a zaoszczędzicie naprawdę sporo - wstęp w zależności od sezonu waha się między 39,50 a 44,50 Euro.

Hotele w Niemczech


Stand-Up, Phoenix, USA

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 16

(Źródło: https://az.houseofcomedy.net/)

Dołącz do urodzinowego klubu w House of Comedy, a otrzymasz darmowy bilet na Stand-Up. Żeby Twoim urodzinowym gościom nie było przykro, klub daje zniżki również dla nich w zależności od wielkości grupy. House of Comedy ma trzy lokalizacje w Phoenix, a bilety normalnie kosztują między 15 a 25 dolarów. Jeśli lubicie pośmiać się, jest to naprawdę fajny prezent urodzinowy.

Oferty do USA


Madame Tussauds, Berlin

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 14

(Źródło: https://www.madametussauds.com/berlin/de)

Jeśli już skorzystaliście z Tropical Island położonego przy Berlinie, zajrzyjcie też do gabinetu figur woskowych Madame Tussauds. Tutaj solenizanci w dniu urodzin mają darmowy wstęp, co oznacza oszczędność 17,5 Euro (tyle kosztuje najtańszy bilet). Na razie ta opcja jest w Berlinie, może jednak inne gabinety pójdą za jego przykładem i również zaoferują taką opcję w przyszłości. A Madame Tussauds zawsze odwiedzić warto, czekają na Was figury Marilyn Monroe, Lady Gagi, postaci ze Star Wars czy Johnny'ego Deppa.

Oferty w Niemczech


Swissholidaypark, Morschach, Szwajcaria

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 12

(Źródło: https://www.swissholidaypark.ch)

W przepięknym otoczeniu Alp znajduje się jeden z największych ośrodków wypoczynkowych w Szwajcarii. Jeśli i Wy chcecie zaznać nieco tego luksusu to już się domyślacie - wybierzcie się tam w swoje urodziny. Podczas odwiedzin można korzystać z basenów, saun oraz term. Zaoszczędzicie w ten sposób 20 CHF (ok. 77,50 PLN). A jak Wam się spodoba, możecie tam zostać na dłużej, gdyż w kompleksie znajdują się również hotele.

Hotele w Szwajcarii


Phantasialand, Brühl, Niemcy

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 10

(Źródło: https://www.phantasialand.de/en)

Kolejny z niemieckich parków rozrywki oferuje darmowe wejście w urodziny. A rozrywek jest tam co niemiara - mnóstwo wymyślnych zjeżdżalni, roller coasterów i huśtawek dla fanów dreszczyku emocji. Phantasialand znajduje się w Brühl, niedaleko Kolonii, która również warta jest odwiedzenia.

Hotele w Niemczech


Aquapark Fläming-Therme Luckenwalde, Niemcy

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 8

(Źródło: https://www.flaeming-therme.de)

Trzeba przyznać, mieszkańcy Berlina mają całkiem fajnie - kolejna atrakcja, która ich powita darmowym wstępem w urodziny (albo którymkolwiek dniu urodzinowego tygodnia) to termy w Luckenwalde w Brandenburgii. W cenie jest wstęp do licznych basenów i strefy rekreacji, jacuzzi, saun oraz strefy ze zjeżdżalniami.

Oferty w Niemczech


Bałtycki Park Miniatur, Międzyzdroje

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 6

(Źródło: http://baltyckiparkminiatur.pl/)

W tym parku można przemierzyć wszystkie kraje Bałtyckie i to w zaledwie 45 minut. Miniatury zachwycą dużych i małych odwiedzających, a jak fajnie jeszcze pójść do tego parku w urodziny, kiedy wstęp dla solenizantów jest za darmo. Normalnie bilet kosztuje 20 PLN.

Oferty nad Morzem Bałtyckim


Muzeum Porsche, Stuttgart

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 4

(Źródło: https://www.porsche.com/museum/en/ausstellung/)

Wśród Piratów z pewnością są również fani motoryzacji. Zaplanujcie zatem wizytę urodzinową w muzeum jednej z najpiękniejszych maszyn na świecie - Porsche. Wystawa w Stuttgarcie obejmuje ponad 80 eksponatów, w tym najsłynniejsze modele 356, 550, 911 i 917. Przy wejściu pokażcie tylko dowód osobisty i zwiedzajcie muzeum w urodziny za darmo.

Hotele w Niemczech


Aquabasilea, Szwajcaria

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO! - 2

(Źródło: http://www.aquabasilea.ch)

Kolejna opcja w świecie pełnym basenów, relaksu i SPA. Jeśli jesteście w Szwajcarii w dzień urodzin, weźcie ze sobą dowód osobisty i odwiedźcie Aquabasileę, która oferuje właśnie darmowy wstęp dla świętujących urodziny.

Hotele w Szwajcarii


W urodziny warto też zafundować sobie wypad do jakiegoś imprezowego miejsca. Co Wy na to? Może wybierzecie któreś miasto z tej listy?

Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO!Masz urodziny? Do tych miejsc wejdziesz wtedy ZA DARMO!