Rózne

Mieszkaj w latarni morskiej i zapłacą Ci prawie 500 tys PLN! Praca marzeń dla dwojga!

Oferta od , 15. sty. 2019 16.39

Jeśli Waszym noworocznym postanowieniem było znalezienie nowej pracy to mamy dla Was nie lada gratkę i w nie lada miejscu! Chcecie budzić się z widokiem na wybrzeże San Francisco i zarabiać 130 000 $ ( ok. 485 000 PLN) rocznie? Koniecznie przejrzyjcie tę ofertę!

A post shared by NBC BAY AREA (@nbcbayarea) on


Na czym polega praca? Przede wszystkim na opiekowaniu się latarnią morską i jej otoczeniem. Opiekunowie zajmują się przyjmowaniem turystów na wyspie, ich rezerwacjami w latarni, recepcją, serwowaniem śniadań i kolacji, a także dowożeniem ich na wyspę. Dlatego ważne jest, by chociaż jedna z osób posiadała licencję operatora łodzi komercyjnej. Oprócz tego kandydaci powinni także dobrze gotować, by dogodzić podniebieniom odwiedzających.


Latarnia znajduje się na wyspie East Brother, zaledwie 30 min od San Francisco. Pamiętajmy jednak, że to dość odizolowana wyspa, która nie posiada Internetu czy sygnału telewizyjnego. Kandydaci powinni zatem być gotowi na odłączenie się od świata. Jednakże nie oznacza to braku kontaktów z ludźmi, gdyż przyjeżdża tu naprawdę sporo gości. Pamiętajcie także o pozwoleniu na pracę w USA! I zabierzcie ze sobą dużo książek. :)


Opiekunowie latarni otrzymają wynagrodzenie 130 000 $ rocznie, za które muszą także zadbać o latarnię. Bez obaw, koszty konserwacji są pokrywane z osobnych pieniędzy, a konkretnie z pieniędzy odwiedzających. Nocleg w latarni kosztuje od 315 $ za noc.

Jeśli jesteście zainteresowani i macie partnera lub partnerkę gotową do wyjazdu (nie musi to być para!), zabierajcie się za pisanie podania. Wybrańcy rozpoczną pracę już od kwietnia tego roku, przechodząc przedtem dwutygodniowy trening. Podanie złożycie klikając w przycisk poniżej.

Praca w latarnii


Lubicie latarnie morskie? Mamy dla Was też rewelacyjne noclegi w tym klimacie!


Mieszkaj w latarni morskiej i zapłacą Ci prawie 500 tys PLN! Praca marzeń dla dwojga!

Mieszkaj w latarni morskiej i zapłacą Ci prawie 500 tys PLN! Praca marzeń dla dwojga!