Rózne

Na Walentynki: Nazwij karalucha imieniem swojego byłego!

Oferta od , 12. lut. 2020 13.20

Jedni planują romantyczne Walentynki, inni będą spędzać je samotnie. A jeszcze gorzej, jak niedawno zostaliśmy porzuceni przez partnera! Wszystkim porzuconym, samotnym oraz żądnym zemsty na byłym - brytyjskie ZOO wychodzi na przeciw: na Walentynki za niewielką opłatą można nazwać imieniem byłego lub byłej... karalucha!

Na Walentynki: Nazwij karalucha imieniem swojego byłego! - 4

Przez czas trwania akcji nowe imiona karaluchów będą wyświetlane na ekranie w terrarium w ZOO, a nazywający otrzymają certyfikaty. Nazwanie karalucha kosztuje zaledwie 1,50 funta, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na projekty ZOO.

Nazwij swojego karalucha

W Texasie wpadli na podobny pomysł i na Anty-Walentynki również można nazwać karalucha imieniem swojego eks, a potem zjedzą go surykatki! Wszystko będzie można oglądać podczas transmisji "Quit Bugging Me" żywo z ZOO El Paso. Wystarczy wysłać do ZOO wiadomość na FB z imieniem i pierwszą literą nazwiska byłego lub byłej. Wydarzenie na Facebooku trwa od 14 do 16 lutego.

Nakarm karaluchem surykatki i oglądaj tutaj!

Na Walentynki: Nazwij karalucha imieniem swojego byłego! - 2


Jeśli jednak macie drugą połówkę, która raczej nie przypomina wyglądem karalucha, sprawcie jej przyjemność wyjazdem na Walentynki.

Oferty na Walentynki


Na Walentynki: Nazwij karalucha imieniem swojego byłego!

Na Walentynki: Nazwij karalucha imieniem swojego byłego!