Rózne
od 0zł os

Najciekawsze europejskie miasta do odwiedzenia zimą!

Oferta od , 22. gru. 2017 18.23

Ahoj! Zima w tym roku jakaś taka mało zimowa, ale może jeszcze trochę śnieg poprószy. A mróz chwyci na pewno - najzimniejsze miesiące dopiero przed nami! Dlatego przygotowaliśmy dla Was listę miast, które warto odwiedzić w te zimowe miesiące. Znajdują się tu i takie miejscowości, gdzie przed mrozem uciekniecie, i takie gdzie z zimy skorzystacie. Macie jakieś własne ulubione zimowe kierunki?


DUBLIN

Kufel Guinessa albo szklaneczka rozgrzewającej whisky? Proszę bardzo. Do tego rewelacyjna, skoczna muzyka i ten irlandzki, zielony klimat! Ceny zimą są tu niższe niż latem (średnio 20-30 procent), więc wizyta na Szmaragdowej Wyspie nie powinna kosztować nas zbyt wiele. Jeden z najlepszych muzycznych, Tradfest, odbywa się w styczniu!

Najciekawsze europejskie miasta do odwiedzenia zimą! - 10

HOTELE W DUBLINIE


LIZBONA

Piękna i odległa Portugalia! Tam trwa wieczna wiosna! Zanurz się w restauracjach serwujących najlepsze owoce morza, posłuchaj pięknego Fado, pokochaj Lizbonę! Zimą nie poleżysz na plaży, ale dzięki temu ceny hoteli są niższe!

Najciekawsze europejskie miasta do odwiedzenia zimą! - 8

HOTELE W LIZBONIE


WENECJA

Tłumy zwiedzających, upał i nieprzyjemny zapach unoszący się z wody - tego wszystkiego nie ma tutaj zimą!!! Łatwiej też o stolik w dobrej restauracji! A bea vita - życie jest piękne! A jeśli wybierzecie się tam w lutym, nie zapomnijcie zakupić karnawałowych masek!

Najciekawsze europejskie miasta do odwiedzenia zimą! - 6

HOTELE W WENECJI


BARCELONA

Co tu dużo mówić - Barcelonę dobrze jest odwiedzić o każdej porze roku! I tutaj pogoda nie jest zimą plażowa, ale z pewnością jest ciepło, nawet gdy u nas trzaska mróz! A gdy już opatrzy wam się architektura Gaudiego to skosztujcie tutejszej, rewelacyjnej kuchni. W lutym odbywa się tu festiwal Santa Eulalia, podczas którego w mieście odbywać się będzie sporo ciekawych koncertów!

Najciekawsze europejskie miasta do odwiedzenia zimą! - 4

HOTELE W BARCELONIE


BERGEN

Zima, zima, zima. Pada, pada śnieg! W Bergen nie uciekniecie od zimna, ale to nie znaczy, że nie warto tam lecieć! Piękne portowe miasto godne jest odwiedzin, również w miesiącach od stycznia do marca. Norwegia to drogi kraj, ale w tym okresie możecie liczyć na spore zniżki zarówno w hotelach jak i restauracjach!

Najciekawsze europejskie miasta do odwiedzenia zimą! - 2

HOTELE W BERGEN


ATENY

Kolebka europejskiej cywilizacji i kultury, starożytna stolica Grecji. To nie jest szczególnie drogi kraj, a po sezonie wakacyjnym, gdy letni turyści już wyjadą, ceny szybko idą w dół. Warto przejść się uliczkami, którymi chadzali ludzie już tysiące lat temu.

Najciekawsze europejskie miasta do odwiedzenia zimą!

HOTELE W ATENACH


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Najciekawsze europejskie miasta do odwiedzenia zimą!