Rózne

Najlepsza praca pod słońcem: Zostań ratownikiem w Park of Poland i wygraj 20 000 PLN!

Oferta od , 11. sie. 2019 17.50

Otwarcie największego tropikalnego parku wodnego w Europe zbliża się wielkimi krokami. Park Of Poland organizuje casting na ratownika, który oprócz kontraktu zgarnie również 20 000 PLN nagrody. Brzmi super? Czytajcie dalej!

Najlepsza praca pod słońcem: Zostań ratownikiem w Park of Poland i wygraj 20 000 PLN! - 6

Praca wśród palm i błękitnej wody - marzenie każdego ratownika! Zgłoszenia można przesyłać do 15. sierpnia, a 24. i 25. sierpnia wyłonieni finaliści powalczą o nagrodę główną w programie "Projekt Plaża" na kanale TVN. Samo wypełnienie podania to zatem nie wszystko, gdyż w programie czekać będą zadania konkursowe takie jak: konkurencje sprawnościowe, quiz z wiedzy i umiejętności ratowniczych, a także test medialny, w którym uczestnicy będą musieli zabłysnąć przed kamerą, wykazać się świetnym kontaktem z ludźmi i kreatywnością w mediach społecznościowych. Zwycięzca będzie także ambasadorem Park Of Poland oraz edukatorem w tematach związanych z bezpieczeństwem w wodzie.

Do finału zostanie wyłonione 10 osób spośród nadesłanych zgłoszeń. Można je przesyłać do 15. sierpnia tutaj. Kandydaci muszą przesłać swoje zdjęcia, uzasadnienie dlaczego to oni powinni wygrać, a także przedstawić swoje doświadczenie jako ratownika wodnego. Pełny regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem.

Najlepsza praca pod słońcem: Zostań ratownikiem w Park of Poland i wygraj 20 000 PLN! - 4

Budowa Park of Poland zakończy się w tym roku. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o parku wodnym, strefa Suntago pojawi się w "Projekcie Plaża" w Gdańsku (9 -11.08.), Łebie (16. - 18.08.) i Władysławowie (23 - 25.08.), gdzie oprócz wielu plażowych i wodnych atrakcji będzie można spotkać Mateusza Zielonkę (pasjonata surfingu znanego z programu „MasterChef”) , który opowie o atrakcjach z Park of Poland.

Park of Poland to największy tropikalny park w Europie, gdzie dla gości budowane są m.in. 32 zjeżdżalnie - w tym najdłuższa w Europie (320 metry)! Poczytajcie więcej o samym parku w naszym artykule poniżej.

Najlepsza praca pod słońcem: Zostań ratownikiem w Park of Poland i wygraj 20 000 PLN! - 2

Oraz jeśli macie ochotę tam pracować niekoniecznie jako ratownik:

Najlepsza praca pod słońcem: Zostań ratownikiem w Park of Poland i wygraj 20 000 PLN!

Najlepsza praca pod słońcem: Zostań ratownikiem w Park of Poland i wygraj 20 000 PLN!