Rózne

Najlepsze baseny infinity świata - top 10!

Oferta od , 17. paź. 2020 16.15

Wyjątkowe, zapierające dech w piersiach - baseny bez krawędzi. Prezentujemy nasz subiektywny przegląd najciekawszych basenów świata, wywołujących różne złudzenia optyczne. Kąpiel w takim basenie, to coś więcej niż zwykły relaks i orzeźwienie. Przejrzyjcie naszą listę i zainspirujcie się do kolejnych podróży. ;)


1. Marina Bay Sands, Singapur

Naszą listę rozpoczynamy od jednego z najpopularniejszych basenów bez krawędzi. Zlokalizowany na 57. piętrze budynku pozwala na podziwianie wyjątkowej panoramy miasta.

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 20

REZERWUJ HOTEL


2. Mulia Resort, Nusa Dua, Bali, Indonezja

Kolejny obiekt znajdziecie na indonezyjskiej wyspie Bali. Bezkrawędziowy basen w tym 5* hotelu zapewnia niesamowity widok na ocean, a jego zlokalizowanie blisko plaży sprawia wrażenie jakby nie miał końca.

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 18

REZERWUJ HOTEL


3. Hanging Gardens Of Bali, Bali, Indonezja

Kolejny obiekt również zlokalizowany jest na Bali w luksusowym resorcie "Hanging Gardens". Baseny umieszczone są na klifie, pośród lasu tropikalnego oraz pól ryżowych, dzięki czemu relaksując się w basenie możecie podziwiać cudowne krajobrazy.

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 16

REZERWUJ HOTEL


4. Four Seasons Serengeti Lodge, Tanzania

Zlokalizowany w Parku Narodowym Serengeti hotel również posiada basen bez krawędziowy. Na pierwszy rzut oka nie różni się on niczym od innych podobnych basenów.

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 14

Jednak jest coś czego nie widać na pierwszy rzut oka. W pobliżu hotelu znajduje się wodopój zwierząt. Dzięki czemu możecie chłodzić się w basenie i podziwiać zwierzęta bez konieczności jazdy na safari.


REZERWUJ HOTEL


5. Hotel Villa Honegg, Szwajcaria

Kolejny obiekt znajduje się znacznie bliżej i w trochę chłodniejszym klimacie. Willa zlokalizowana jest na górze Bürgenstock. Z jej basenu możecie podziwiać krajobraz Jeziora Czterech Kantonów. Rozsiądźcie się w jacuzzi i rozkoszujcie się wyjątkowym alpejskim krajobrazem.

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 12

REZERWUJ HOTEL


6. Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea, Jordania

Kolejnym luksusowym obiektem jest zlokalizowany w Jordanii pośród palm i drzew oliwnych hotel grupy Kempinski. Z basenu hotelowego możecie podziwiać Morze Martwe.

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 10

REZERWUJ HOTEL


7. Zemi Beach House, Anguilla

Kolejny obiekt zlokalizowany jest na Karaibach na wyspie Anguilla. Z basenu, który sprawia wrażenie jakby nie miał końca możecie podziwiać toń Morza Karaibskiego. Nic tylko wskoczyć i relaksować się wyjątkowymi widokami :)

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 8

REZERWUJ HOTEL


8. Katikies Kirini Santorini, Santorini

Jedna z najpiękniejszych greckich wysp Santorini posiada wiele obiektów z basenami bez krawędzi. Wśród nich Kirini Suites & Spa. Nie ma nic lepszego niż relaks w basenie i podziwianie Morza Egejskiego oraz innych wysp na Cykladach.

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 6

REZERWUJ HOTEL


9. Hideaway Beach Resort & Spa, Malediwy

Piękne Malediwy. Wyobrażenie raju. Zapewniamy, że z tego basenu wyglądają jeszcze bardziej rajsko. Lećcie i sami sprawdźcie ;)

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 4

REZERWUJ HOTEL


10. Jade Mountain, Saint Lucia

Ostatni obiekt, to zlokalizowany na Karaibach 5* hotel "Jade Mountain". Pokoje w nim są wyjątkowe, ponieważ mają tylko 3 ściany, basen pozbawiony krawędzi oraz wyjątkowy widok.

Najlepsze baseny infinity świata - top 10! - 2

REZERWUJ HOTEL

Jakie inne baseny wywarły na Was największe wrażenie. Napiszcie w komentarzu jakich obiektów brakuje w naszej liście :)


Poczytaj też:

Najlepsze baseny infinity świata - top 10!


Najlepsze baseny infinity świata - top 10!