Rózne

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Oferta od , 24. sie. 2020 17.38

Szukacie inspiracji na niezapomniany wieczór panieński albo kawalerski? Przygotowaliśmy dla Was listę miast, z bogatą ofertą rozrywek, imprez, zakupów, spacerów, miejsc na relaks i kulturę!


Praga, Czechy

Miasto z wieloma atrakcjami, idealne na tani weekend. Bilety lotnicze lub autobusowe są na ogół bardzo przystępne cenowo, aby dotrzeć do stolicy Czech, której piękno doceni każdy. Nie zabraknie wieczornych rozrywek oraz lokalnego piwa, które leje się w jednym z kilku piwnych SPA!

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 20


Budapeszt, Węgry

Podobnie jak Praga, Budapeszt ma wszystko, by uczynić wieczór panieński czy kawalerski niezapomnianym. Budapeszt to jedno z najpiękniejszych miast w Europie, jest również bardzo przystępne pod względem oferty noclegowej i wypadów na miasto. Zrelaksujcie się w łaźniach termalnych, a potem wnieście toast w ruinach barów i klubów - latem na świeżym powietrzu.

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 18


Amsterdam, Holandia

Klasyk, jeśli chodzi o wyjazdy na wieczór panieński i kawalerski. Miasto znane z dzielnicy czerwonych latarni i kawiarni obiecuje niezapomniane wspomnienia. Zakupy, zwiedzanie i coffeshopy to standardowe rozrywki podczas wizyty w Amsterdamie. My polecamy jeszcze wizytę w Muzeum Heinekena, które oferuje degustację trunków na zakończenie wizyty oraz mini rejs kanałem do butiku marki w centrum miasta.

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 16


Berlin, Niemcy

Stolica Niemiec jest idealna dla klubowiczów. Wyjątkowa atmosfera miasta ze swoją sztuką uliczną, undergroundem oraz renomowanymi barami i klubami. Kolejna zaleta: koszty utrzymania, które są nadal stosunkowo niskie w porównaniu z innymi stolicami europejskimi. Oryginalny pomysł to wizyta na Teufelsbergu, dawnej stacji szpiegowskiej położonej na wzgórzu w Berlinie Zachodnim, obecnie miejsce poświęcone sztuce ulicznej.

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 14


Barcelona, Hiszpania

Szukacie bardziej słonecznego miejsce? Barcelona ma wszystko, aby spędzić tutaj idealny weekend. Miasto, pod dużym wpływem Gaudiego, jest pełne architektonicznych skarbów. Jeśli dodamy do tego plażę i bogate życie nocne, trudno w nim się nie zakochać. Zarówno dla pań i panów - wieczór upłynie pod znakiem świętowania, relaksu i kultury. Miłośnicy piłki nożnej będą mogli również odkryć Camp Nou, legendarny stadion Barcelony - podczas meczu lub podczas wizyty w jego muzeum.

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 12


Ibiza, Hiszpania

Ta wyspa Balearów jest niewątpliwie miejscem dla osób nastawionych na fiestę. Tutejsze klubu nocne są jednymi z najbardziej hałaśliwych w Europie i przyciągają najlepszych didżejów na świecie, a plaże tętnią życiem zarówno w nocy, jak i za dnia. Można tam tanio dotrzeć przed sezonem, w maju i czerwcu. A jeśli chcecie spotkać znane osobistości, wybierzcie się na jednodniową wycieczkę z przyjaciółmi na sąsiednią wyspę Formentera, letniego kurortu dla wielu gwiazd.

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 10


Londyn, Wielka Brytania

Wprawdzie życie jest tam stosunkowo drogie, ale do Londynu można dostać się w bardzo dobrej cenie. Stolica Wielkiej Brytanii jest świetnym miejscem na udany wieczór panieński czy kawalerski. Oczywiście jeśli chodzi o zakupy - Londyn będzie niekwestionowaną stolicą. Ponadto sklepy są tam otwarte w niedziele. Kolejna atrakcja, której nie możecie przegapić, jeśli jesteście kibicami to mecz piłki nożnej. Wcześniej oczywiście udajcie się do pubu w pobliżu stadionu, aby napić się z innymi z kibicami!

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 8


Dublin, Irlandia

Zmiana akcentu i kierunku - witamy w Dublinie. Dla miłośników piwa i whisky konieczne są odwiedziny w destylarni i oczywiście wyjście do pubu. Polecamy także spacer po targu Georges Street Arcade, atrakcji tam nie zabraknie dla nikogo. Aby przywieźć niezapomniane wspomnienia z wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, połączcie go z pobytem podczas dnia świętego Patryka.

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 6


Lizbona, Portugalia

W Lizbonie zjecie na pewno po królewsku.Skosztujcie niebiaśbkich pasteis de nata i ginja, typowego dla regionu alkoholu wytwarzanego z wiśni. Spacery stromymi uliczkami starej Lizbony, przejażdżkę znanym tramwajem to tylko kilka z wielu atrakcji, które ma do zaoferowania miasto. Na imprezę zarzućcie kotwicę w tętniącej życiem dzielnicy Barro Alto.

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 4


Ryga, Łotwa

Z pewnością najmniej znane miasto z tej listy, jednakże stolica Łotwy jest idealnym miejscem na weekend. Europejska Stolica Kultury z 2014 roku, Ryga z pewnością Was zaskoczy ofertą kulturalno - rozrywkową, a na pewno niskimi cenami. Ryga ma przepiękną kolorową starówkę, wiele budynków w stylu Art Nouveau, a jej centrum jest również wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na imprezę udajcie się na ulicę Kalku, najbardziej znaną z klubów nocnych, idealnych na wieczór panieński lub kawalerski.

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego! - 2


Jak już będziecie po wieczorem panieńskim lub kawalerskim to czas na wesele. Co byście powiedzieli na indyjskie?

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Najlepsze miejsca w Europie na świętowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!