Rózne

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5!

Oferta od , 16. sty. 2021 15.35

Znaleźć się w podwodnym hotelu to jak znaleźć się w innym świecie. Wyobraźcie sobie, że jecie kolację lub śpicie a tuż obok Was przepływają egzotyczne ryby i możecie podziwiać podwodny świat. W tych miejscach jest to możliwe!


Malediwy: Hilton’s Conrad Maldives Rangali Island Resort

Raj na ziemi! I raj pod wodą. 5* Hilton na Malediwach posiada podwodną restaurację, w której zjecie obserwując podwodną florę i faunę. Hotel posiada również podwodny pokój. Te na powierzchni również Was nie rozczarują. Idealne miejsce na miesiąc miodowy.

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5! - 18

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5! - 16


Zanzibar: Manta Resort

Na wyspie, a raczej przy wyspie Pemba, bo wśród krystalicznej wody, znajduje się ten podwodny resort. Nie chodzi tu jednak o luksusowy, a niezapomniany wypoczynek! Podwodny pokój dysponuje panoramicznym 360° widokiem. Spójrzcie sami!

Wśród turkusowo niebieskiej wody zapomnicie z łatwością o zgiełku miasta. Również wyposażenie hotelu o to zadba, gdyż nie ma tam ani telewizora, ani Internetu. Jednak w takim miejscu, nie będzie Wam za tym tęskno, gdyż widoki na miejscu są tego warte.

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5! - 14

A tak wygląda ten podwodny raj w nocy!

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5! - 12


Fidżi: Poseidon Undersea Resort

Żeby móc tam nocować, należy się zarejestrować na stronie resortu. Naszym zdaniem warto, gdyż to, co na Was tam czeka to oprócz podwodnych noclegów w bańkach, także wspaniała restauracja, kaplica ślubna, biblioteka oraz SPA. Luksus nad luksusy!

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5! - 10

To właśnie podwodne pokoje - bańki. Jest ich 22 sztuki!

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5! - 8

Oraz podwodna restauracja wśród wszelkiej maści ryb i żyjątek.

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5! - 6


Dubaj: Atlantis The Palm

Nie jest to typowy podwodny hotel, ale Atlantis The Palm ma podwodne apartamenty o wdzięcznych nazwach: Posejdon i Neptun. Z sypialni i łazienki ma się widok na wodę i żyjące w niej zwierzęta morskiej. Nie przestraszcie się więc jeśli podczas kąpieli przepłynie obok Was rekin albo płaszczka! ;)

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5! - 4

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5! - 2


Singapur: Resorts World Sentosa

Singapur słynie z niesamowitych budowli i nowoczesnej architektury. Nie mogło w nim zabraknąć również podwodnego hotelu. Resort znajduje się na wyspie Sentosa, gdzie oprócz niego znajdziecie największe na świecie Akwarium czy studio Universal. Oprócz tego czekają na Was SPA, plaże tuż przy resorcie, kasyna i inne uciechy. Resorts World jest trzecim najdroższy na świecie budynkiem.Lubicie podwodne miejsca? Co powiecie na podwodne restauracje na Malediwach?

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5!

Najpiękniejsze podwodne hotele na świecie! TOP 5!