Rózne

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym!

Oferta od , 19. wrz. 2020 18.20

Bukując nocleg w Villi Honegg otrzymacie nie tylko luksusowy wypoczynek w 5* butikowym hotelu, ale również najpiękniejsze widoki w całej Szwajcarii - o każdej porze roku!

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym! - 18

Z hotelu rozpościera się widok na Jezioro Czterech Kantonów - wystarczy wyjść na taras i rozkoszować się krajobrazami jeziora otoczonego górami. Można również podziwiać widoki z podgrzewanego basenu (34ºC!) - nie będzie zimno nawet w zimie. Do dyspozycji gości jest również wewnętrzna strefa SPA z basenem z muzyką pod wodą oraz zabiegami upiększającymi. Dla chętnych stoi otworem również fińska sauna podgrzewana do 90ºC! Wstęp do strefy SPA kosztuj 90 CHF za 4 godziny dla gości spoza hotelu.

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym! - 16

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym! - 14

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym! - 12

W willi można zarezerwować jeden z 23 dostępnych pokoi. Ceny zaczynają się od 490 CHF za noc i do wyboru jest wiele stylowych apartamentów. Zabukujecie tutaj. Do dyspozycji gości stoi jeszcze elegancka lounge, gdzie można zapalić znakomite cygaro. Dla kinomanów otwarta jest także sala kinowa na 20 miejsc.

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym! - 10

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym! - 8

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym! - 6

Okolice są piękne, a zatem czeka na Was wiele dodatkowych atrakcji: wycieczki po regionie (Zurych, Lucerna i inne miasta) oraz oczywiście góry - warto wybrać się na górę Bürgenstock, ścieżki są tu dość łatwe i wędrówka uda się w każdym wieku. Spróbujcie także wjechać windą Hammetschwand na szczyt - przejażdżka oraz widoki na szczycie są niesamowite! Inne atrakcje w regionie to: spływ kanionem, narty wodne, objazdówka luksusowym samochodem po regionie, kolejka górska, wizyty na farmach, rowery górskie i wiele inne.

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym! - 4

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym! - 2

Ville Honegg została wynagrodzona już wiele razy prestiżowym nagrodami za swój design oraz dobrą obsługę. Luksusu nie zabraknie nikomu!

Nocleg w Villa Honegg


Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym!

Najpiękniejsze widoki w Szwajcarii i 5* butikowy hotel w jednym!