Rózne

Najpiękniejszy hotel na Bali - Aura Eco Bamboo House na skraju dżungli

Oferta od , 27. mar. 2021 13.06

Obudzić się na Bali na skraju dżungli, wyjść na bambusowy taras, by podziwiać wschód słońca, a potem nasłuchiwać dźwięków lasu. W takim miejscu można naładować baterie w mgnieniu oka i ach, jak będzie się za nim tęsknić! Przywieź ze sobą wyjątkowe wspomnienia z Bali - już dokładnie mówimy skąd!

Najpiękniejszy hotel na Bali - Aura Eco Bamboo House na skraju dżungli - 10

Prawda, że to miejsce wygląda niesamowicie? To Aura Eco Bamboo House z Ubud i wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia, by przekonać się, że to namiastka raju na ziemi. Hotel jest częścią Zielonej Wioski z takimi atrakcjami jak Zielona Szkoła, eko farma czy bambusowa fabryka. Sam jest w całości zbudowany z bambusa.

Najpiękniejszy hotel na Bali - Aura Eco Bamboo House na skraju dżungli - 8

Jakie udogodnienia czekają na gości? Do dyspozycji mają domek z 2 sypialniami, 2 łazienkami, klimatyzacją oraz dwoma łóżkami typu king size. Idealne miejsce na podróż poślubną lub inny romantyczny wyjazd, ale także dla rodzin z dziećmi (domki pomieszczą max 5 osób). W domku jest jeszcze duży salon, basen do prywatnej dyspozycji oraz wyposażona kuchnia.

Najpiękniejszy hotel na Bali - Aura Eco Bamboo House na skraju dżungli - 6

Najpiękniejszy hotel na Bali - Aura Eco Bamboo House na skraju dżungli - 4

Najpiękniejszy hotel na Bali - Aura Eco Bamboo House na skraju dżungli - 2

Goście mają także dostęp do wspólnej przestrzeni, w której znajduje się naturalny basen, bambusowy pawilon, kuchnia i restauracja. Tam właśnie można spróbować lokalnej kuchni z Bali oraz całej Indonezji, jak również połączyć te dania z zachodnimi przysmakami.

Najpiękniejszy hotel na Bali - Aura Eco Bamboo House na skraju dżungli

Co jeszcze ma do zaoferowania Aura House? Goście mogą skorzystać tutaj z masażu, wziąć udział w sesjach jogi i workshopach, naturalnych kąpielach, na życzenie również zostać odebranym z lotniska czy udać się na wycieczkę.

Ile kosztuje nocleg w takim miejscu? To kwota 551 za noc (przeceniony z 886 PLN!). Pamiętajmy jednak, że za domek, więc jadąc w kilka osób ta cena podzieli się między wszystkich! Sporo, ale domek jest tego warty!

Zarezerwuj nocleg w Aura House

Nas nie trzeba więcej przekonywać, że to namiastka raju. A Ciebie?
Najpiękniejszy hotel na Bali - Aura Eco Bamboo House na skraju dżungli