Rózne

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze

Oferta od , 15. maj. 2020 17.05

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM


Podwodne hotele to niezwykłe miejsce na nocleg. W otoczeniu wód i podwodnych stworzeń, na pewno nie będziecie mogli zasnąć. Jednak nie z przerażanie, a z zachwytu! Ten niesamowity hotel w Tanzanii należy właśnie do takich miejsc.

Manta Resort

Na wyspie, a raczej przy wyspie Pemba i wśród krystalicznych wód oceany, znajduje się ten podwodny resort. Podwodny pokój dysponuje panoramicznym 360° widokiem. Manta Resort gwarantuje niezapomniane sny!

Wśród turkusowych wód łatwo zapomnicie o pośpiechu i odpoczniecie od codzienności. W hotelu nie ma telewizora ani Internetu, a jedynie przepływające wokół Was ryby i podwodne żyjątka. Lepszych widoków nie znajdziecie w programie telewizyjnym :)

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 10

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 8

Hotel unosi się na wodzie i ma trzy poziomy: podwodny i nad wodą. Podwodny pokój dysponuje łazienką i sypialnią. Na powierzchni czeka na Was piętro oraz dach, na którym możecie zażywać słonecznych kąpieli, a w nocy podziwiać gwiazdy! Widoki z każdego z pięter zapierają dech w piersiach.

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 6

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 4

Do hotelu - Waszej prywatnej wysepki, zabierze Was łódka. Na miejscu macie dostęp do kajaka, masek do nurkowania oraz płetw. Posiłki również są zapewnione o porach przez Was ustalonych.

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 2

Cena za tak niezwykły nocleg to 1 500$ za noc za dwuosobowy pokój. Ale kto by się przejmował ceną, gdy na miejscu czeka coś takiego!Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze