Rózne

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze

Oferta od , 24. kwi. 2018 15.19

Podwodne hotele to niezwykłe miejsce na nocleg. W otoczeniu wód i podwodnych stworzeń, na pewno nie będziecie mogli zasnąć. Jednak nie z przerażanie, a z zachwytu! Ten niesamowity hotel w Tanzanii należy właśnie do takich miejsc.

Manta Resort

Na wyspie, a raczej przy wyspie Pemba i wśród krystalicznych wód oceany, znajduje się ten podwodny resort. Podwodny pokój dysponuje panoramicznym 360° widokiem. Manta Resort gwarantuje niezapomniane sny!

Wśród turkusowych wód łatwo zapomnicie o pośpiechu i odpoczniecie od codzienności. W hotelu nie ma telewizora ani Internetu, a jedynie przepływające wokół Was ryby i podwodne żyjątka. Lepszych widoków nie znajdziecie w programie telewizyjnym :)

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 10

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 8

Hotel unosi się na wodzie i ma trzy poziomy: podwodny i nad wodą. Podwodny pokój dysponuje łazienką i sypialnią. Na powierzchni czeka na Was piętro oraz dach, na którym możecie zażywać słonecznych kąpieli, a w nocy podziwiać gwiazdy! Widoki z każdego z pięter zapierają dech w piersiach.

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 6

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 4

Do hotelu - Waszej prywatnej wysepki, zabierze Was łódka. Na miejscu macie dostęp do kajaka, masek do nurkowania oraz płetw. Posiłki również są zapewnione o porach przez Was ustalonych.

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze - 2

Cena za tak niezwykły nocleg to 1 500$ za noc za dwuosobowy pokój. Ale kto by się przejmował ceną, gdy na miejscu czeka coś takiego!

Chcecie wybrać się na Zanzibar?

TAK, chcę na Zanzibar!

Jeszcze więcej egzotyki tutaj!


Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze

Najpiękniejszy podwodny hotel na Zanzibarze