Rózne

Najpuszystszy festiwal na świecie: Koci Festiwal w Londynie

Oferta od , 12. mar. 2019 9.47

Na tym festiwalu nie może zabraknąć żadnego kociego miłośnika. Koty zawładną Londynem w czerwcu i nie zaważą się ani chwili przymilać do wszystkich, mruczeć i zaczepiać do zabawy!

Najpuszystszy festiwal na świecie: Koci Festiwal w Londynie - 4

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających? Oczywiście można tu będzie spotkać WIELU puszystych przyjaciół, ale oprócz nich także nabyć akcesoria, sztukę czy książki o kotach i dla kotów. Do tego pokazy filmów, m.in. turecki film "KEDI", muzyka na żywo, wegańskie jedzenie, drinki z kocimi nazwami oraz kocie łakocie - tory i inne słodkości. Można tez będzie spotkać autorów kocich opowieści takich jak James Bowen czy Gwen Cooper. Rozmowy z ekspertami oraz znanymi fotografami to także część atrakcji, jakie czekają na festiwalu.
Najpuszystszy festiwal na świecie: Koci Festiwal w Londynie - 2

(Źródło: http://www.catfestlondon.com)

Najlepsze jednak na koniec! Na festiwalu będzie można adoptować kociaka - organizatorzy mają nadzieję na znalezieniu domu dla wielu z nich. Oprócz nich również spotkacie kocich "influencerów", sławne kociaki ze świata Social Media. ;)


Festiwal odbędzie się w Beckenham Place Park 29. czerwca od 10:30 do 22:30 i bilety można już rezerwować. Bilety kosztują 15 £ + opłata rezerwacyjna (early bird), później 20 £ + opłata rezerwacyjna. Dzieci otrzymują zniżkę (poniżej 12. roku życia 8 £) . Zabukujecie tutaj.

Pakujcie się zatem i lećcie do Londynu!

Oferty do Londynu


Najpuszystszy festiwal na świecie: Koci Festiwal w Londynie

Najpuszystszy festiwal na świecie: Koci Festiwal w Londynie