Rózne

Nie każdy lubi, a każdy chodzi: zobaczcie najciekawsze toalety z całego świata!

Oferta od , 27. mar. 2021 15.42

Jeśli pandemia psuje Wasze urlopowe plany i również z nastrojem nieco słabiej - przychodzimy z pomocą! Co byście powiedzieli na podróż po toaletach z całego świata? :D A zatem w drogę!

Frankfurt, 25Hours Hotel

Ten cały hotel jest wyjątkowy dzięki zaserwowanej tam palecie kolorów i niesamowitym dekoracjom. Żałujemy tylko, że takie toalety są dostępne tylko dla panów. Z pewnością każdy nuci tu jakąś piosenkę Rolling Stonesów!

Nie każdy lubi, a każdy chodzi: zobaczcie najciekawsze toalety z całego świata! - 4

Tokio, przezroczyste toalety miejskie

Czy jesteście wystarczająco odważni, aby wypróbować te przezroczyste toalety miejskie w Tokio? ... Ok, szkło staje się matowe, gdy tylko zamknie się drzwi. Ale wyobraźcie sobie, że nie wiedzieliście o tym po odkryciu! Stolica Japonii ma sporo nowości i innowacji w toaletach (tutaj nie sposób nie wspomnieć o podgrzewanych siedzeniach czy zdalnie sterowanych toaletach), ale tym razem przeszli samych siebie. W centralnej dzielnicy Shibuya ze słynnym skrzyżowaniem dla pieszych powstają wyjątkowe toalety publiczne, które z pewnością staną się atrakcjami turystycznymi!

Nie każdy lubi, a każdy chodzi: zobaczcie najciekawsze toalety z całego świata! - 2

Wellington, Nowa Zelandia, Homarowe odnóża

Jeśli nie chcecie wydać ani grosza w Welly na toaletę, koniecznie odwiedź te ... macki czy oczy? Lonly Planet uznało te toalety za jedne z najbardziej wyjątkowych na świecie. Jeśli więc podróżujecie po Wyspie Północnej, MUSICIE z nich skorzystać!


Chiny, Fontanna toalet

OK, może to nie są rzeczywiście działające toalety ... ale nadal chcieliśmy umieścić to miejsce na liście, ponieważ jest to FONTANNA TOALET! Zbudowana z 10000 muszli, zlewów i pisuarów i rozciągająca się na 100 m długości! Taka fontanna to potrafi!


Piękna publiczna toaleta, Norwegia

Wszyscy znają standardową toaletę publiczną - niekoniecznie o ładnym zapachu, na podłodze rozrzucony papier toaletowy, brak prywatności. Znaleziona w Norwegii naprawdę piękna łazienka znajduje się obok Ureddplassen na drodze Fv17, jednej z najbardziej malowniczych tras samochodowych w kraju. Znajduje się na szczycie klifu i oferuje oszałamiający widok na otwarte Morze Norweskie. A ta toaleta to prawdziwe dzieło sztuki!

Nie każdy lubi, a każdy chodzi: zobaczcie najciekawsze toalety z całego świata!

Belize, Wyspa toalet

Tak, dobrze przeczytaliście. Położona u wybrzeży Belize rajska wyspa ma swój własny tron i ... niewiele więcej. Sugerujemy zaopatrzyć się we własny papier toaletowy, ponieważ do najbliższego sklepu czeka dłuższa przejażdżka łodzią. Oczywiście można skorzystać także z pobliskiego oceanu!


Tubowe pisuary, Wielka Brytania

Wiele osób śpiew pod prysznicem ... a co powiesz na nucenie w toalecie? Położone w cichym wiejskim pubie w wiosce Ticehurst, te wyjątkowe łazienki dla dżentelmenów nie są tym, czego można oczekiwać od sennego Sussex! I znowu żałujemy, że panie nie mają podobnych instrumentów w ich toaletach!


Toaletowa zjeżdżalnia, Japonia

Jest to ciekawy dodatek do Muzeum Nauki w Tokio. Można się dosłownie zanurzyć w wystawie toalet. Wycieczkę najlepiej zacząć na toaletowej zjeżdżalni!


Czy widzieliście jeszcze bardziej oryginalne wychodki? Podzielcie się w komentarzu!

Nie każdy lubi, a każdy chodzi: zobaczcie najciekawsze toalety z całego świata!