Rózne

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!

Oferta od , 9. kwi. 2018 8.50

Nie każdy może chciałby podzielić się takim doświadczeniem, w końcu znaleźć się na dołku to nic przyjemnego. Jeśli jednak nie boicie się takich miejsc jak paka, ciupa, kić czy pudło to zapraszamy do hoteli, którego właśnie w więzieniach się znajdują. I nie czarujmy się, all inclusive nie będzie! :P

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 20

Karostas Cietums, Łotwa

To więzienie jest ponoć straszniejsze niż Alcatraz w USA. Na gości czeka prycza lub metalowe łóżko oraz więzienny wikt. Dla lubiących bardziej ekstremalne warunki oferowana jest opcja specjalna - nocne show, w którym można wziąć udział po podpisaniu zgody na warunki przebiegu. Na gości czeka również wizyta w muzeum, wycieczka z przewodnikiem, szpiegowskie gry oraz radziecki bufet i suweniry. Cena za noc w łotewskim więzieniu wynosi 15 euro. Możecie zabukować tutaj.

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 18

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 16

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 14

(Zdjęcia: http://karostascietums.lv/en/)

Jailhotel, Szwajcaria

Ten hotel również oferował prawdziwie więzienne warunki, gdyż został założony w byłym więzieniu, działającym do 1998 r. Cele dla gości były identyczne z celami więźniów, luksusów zatem nie było. Jedyna różnica to taka, że można samodzielnie opuścić celę. Niestety hotel został zamknięty, gdyż właściciel ma problemy z prawem (jest oskarżony o fałszowanie dokumentów). Możliwe, że sam zasmakuje więziennego wiktu. Wspomnienia z więziennego hotelu można zobaczyć np. na TripAdvisorze.

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 12

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 10

(Źródło: TripAdvisor)

Hostel Celica, Słowenia

Ten hostel również był kiedyś więzieniem, jednak teraz przeszedł transformację i można w nim zatrzymać się na noc. Właściciele pozostawili oczywiście cele do użytku i 20 z nich czeka do dyspozycji. Gościom zostają przydzielone przypadkowe cele - ot, mała niespodzianka od właścicieli. Nad urządzeniem hostelu pracowali lokalni artyści i dzisiaj jest to miejsce wolności osobistej oraz artystycznej. Ceny za noc zaczynają się od 17 euro w zależności od sezonu. Można zabukować tutaj.

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 8

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 6

(Źródło: http://www.hostelcelica.com/)

Langholmen Hotel, Szwecja

Långholmen to wyspa przy Sztokholmie, na której znajdowało się prawdziwe więzienie. Dziś to całkiem wygodny hotel z mini kawiarnią, barem oraz małym sklepem i jest otwarty dzień i noc. Uwaga, w hotelu czeka na Was coś więcej niż tylko chleb i woda oraz nawet własny klucz do celi! Noc zabukujecie tutaj.

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 4
Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!  - 2

Poczuj się jak w domu z pewnością nie jest domeną tych hoteli. :D

Więcej hoteli znajdziecie jak zwykle w naszej wyszukiwarce hoteli oraz w wyszukiwarce ofert biur podróży!

Zarezerwuj hotel!

Hotele z biur podróży

A skoro już w takim klimacie jesteśmy, to poczytajcie też o Muzeum Polskiej Wódki.

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Hotele w więzieniach zapraszają na dołek!