Rózne

Nie słyszeliście? Jest polskie biuro podróży dla Głuchych!

Oferta od , 8. cze. 2019 9.40

Pewnego poranka Marcin Hołownia otworzył oczy, ziewnął, popatrzył na spakowany w nocy na kolejną wyprawę plecak i pomyślał: "Inni niesłyszący też by tak mogli! Jechać gdzie zechcą bez obawy, że brak słuchu ich ograniczy! Przed siebie w świat z towarzyszami, z którymi będą mogli pomigać w czasie wycieczki czy wieczorem przy winku, a przewodnik też będzie mówił ich językiem!"

Nie słyszeliście? Jest polskie biuro podróży dla Głuchych! - 6

I tak powstało w kwietniu 2019 Biuro Podróży DEAF TRAVEL MARTIN’S (DTM)! Właściciel - tenże Marcin Hołownia jest niesłyszący, jest też tłumaczem PJM (język migowy dla Głuchych) i organizatorem turystycznym. DEAF TRAVEL MARTIN’S organizuje bliższe wycieczki i dalekie podróże dla Głuchych i to nie tylko z Polski, ale również z Europy i świata!

Pasją Marcina (tak jak i naszą!) jest podróżowanie po świecie, odkrywanie nowych miejsc, zwiedzanie ciekawych zakątków i poznawanie nowych (a także bardzo starych!) kultur. Marcin zwiedził dotychczas ok. 25 państw w Europie i na świecie. Oprócz podróży aktywnie uprawia sport, zimą regularnie morsuje (brrrrr! ;) i jeszcze znajduje czas na spotkania towarzyskie! Da się? Da się!

Nie słyszeliście? Jest polskie biuro podróży dla Głuchych! - 4

Natomiast DEAF TRAVEL MARTIN’S to jedyna w swoim rodzaju firma turystyczna, której celem jest zainspirowanie osób niesłyszących do podróżowania, turystyki i dalekich wypraw w niepoznane dotychczas miejsca. Już nie trzeba się obawiać, że może się nie udać z kimś na miejscu "dogadać" i że nie będzie się miało do kogo odezwać, by czas milej płynął. Marcin osobiście uczestniczy w wycieczkach jako tłumacz PJM.


Nie słyszeliście? Jest polskie biuro podróży dla Głuchych! - 2

Parę słów o ofercie DTM:

Biuro oferuje dalsze i dłuższe wyprawy, jak i krótkie europejskie city breaki. W najbliższych miesiącach możecie wybrać się np. do Dubaju, Abu Dhabi, Wenecji, Aten, Wiednia, Pragi czy Rzymu. Pełną i aktualną ofertę znajdziecie TUTAJ.
Ceny wyjazdów obejmują:

  • przejazdy lub loty
  • noclegi
  • 2 posiłki dziennie (Emiraty) lub śniadania (europejskie city breaki)
  • opieka przewodnika / pilota
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • ubezpieczenie od kosztów leczenie za granicą KL i następstw nieszczęśliwych wypadków NNW
  • i oczywiście tłumacza polskiego języka migowego

Ważne! DEAF TRAVEL MARTIN’S posiada certyfikat potwierdzający płacenie składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny!
Sprawdź też:

Nie słyszeliście? Jest polskie biuro podróży dla Głuchych!

Nie słyszeliście? Jest polskie biuro podróży dla Głuchych!