Rózne

Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce

Oferta od , 22. lis. 2018 15.02

Obok pięknego rezerwatu przyrody znajduje się niesamowity nocleg. Śpijcie tuż obok dzikiej natury, podziwiajcie afrykańskie zachody słońca oraz udajcie się na prawdziwe safari. Inverdoorn game reserve w RPA to prawdziwa gratka dla miłośników przyrody.

Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce  - 14


Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce  - 12

(Źródło: https://www.inverdoorn.com/)

Camping znajduje się pośrodku pustynnego regionu Klein Karoo, niedaleko Kapsztadu. Występuje tu jednak różnorodność zwierząt, a camping prowadzi również centrum ratowania gepardów. Inverdoorn to luksusowe miejsce na safari, gdzie można zobaczyć słonie, lwy, nosorożce, bawoły, lamparty (tzw. Wielka piątka) oraz zebry, hipopotamy, żyrafy i inne piękne zwierzęta. Miejsce spełnia też ważną rolę w ratowaniu zagrożonych gatunków.

Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce  - 10

(Źródło: https://www.inverdoorn.com/)

Oprócz wrażeń związanych z safari w rezerwacie kryją się piękne stylowe noclegi i co najważniejsze, są na każdą kieszeń. Dla większych grup albo rodzin proponowane są pensjonaty. Do wyboru są również 4 i 5* szalety. Do dyspozycji gości stoi również ogród sukulentów, przestrzeń wypoczynkowa i basen. Dodatkowo są tu też dwa bary oraz tzw. bomy (konstrukcja stawiana wokół obozowiska lub wioski w Afryce), skąd można podziwiać gwiazdy oraz ogrzać się przy ognisku. Nocleg i wycieczki można zabukować tutaj. Co jest jest najfajniejsze w tym miejscu - niektóre zwierzęta przychodzą bardzo blisko noclegów! (Czy widzicie słonia na zdjęciu?!)

Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce  - 8

Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce  - 6

Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce  - 4

Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce  - 2

(Źródło: https://www.inverdoorn.com/)

Już sama droga do Inverdoorn jest interesująca. Można wynająć samochód i przejechać 2,5 godzinną trasę, a przy tym zatrzymywać w okolicznych winiarniach albo miejscach produkcji sera czy oliwek. Dla nas brzmi jak fajna przygoda!


Spodobała Wam się Afryka! Zatem czas wyruszyć w tym kierunku!

Oferty do Afryki

Oferty do Afryki z biur podróży

I jeszcze więcej w afrykańskich klimatach:

Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce

Niesamowite safari i noclegi wśród dzikich zwierząt w Afryce