Rózne

Niezła bryła! Żółte sześciany z Rotterdamu, w których można nocować!

Oferta od , 2. lut. 2021 18.55

Takie żółte sześciany znajdziemy tylko w Rotterdamie. Te fenomenalne domki zaprojektował Piet Blom w koncepcie zoptymalizowania przestrzeni. Architekt przechylił sześcian tradycyjnego domu o 45 stopni i oparł go na sześciokątnym pylonie. Cały projekt ma przypominać las - każdy dom to drzewo, a wszystkie tworzą las. Wygląda niesamowicie! A wiecie, co jest jeszcze lepsze? Każdy może wynająć taki domek i w nim nocować!

Niezła bryła! Żółte sześciany z Rotterdamu, w których można nocować! - 10

Takie noclegi to nie lada atrakcja dla wszystkich, którzy interesują się architekturą. Cube House znajduje się w centrum Rotterdamu, kilka kroków od Markthal, portu oraz stacji metra Blaak. Łącznie jest tu 38 domków tego typu.

Niezła bryła! Żółte sześciany z Rotterdamu, w których można nocować! - 8

Niezła bryła! Żółte sześciany z Rotterdamu, w których można nocować! - 6

Oprócz wygodnych sypialni i dwóch łazienek, do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia i duży salon. Do tego dwie łazienki z wanną oraz inne niezbędniki typu telewizja czy WiFi, herbata, kawa oraz można nawet liczyć śniadanie oraz holenderskie stroopwafle!

W domu jest duża ilość schodów, dlatego właściciele przestrzegają, że może to być problem dla osób starszych oraz rodzin z dziećmi. Nocować tu może 6 osób dorosłych. Zainteresowani noclegami tutaj? Kliknijcie w przycisk poniżej!

Noclegi w Cube House

Niezła bryła! Żółte sześciany z Rotterdamu, w których można nocować! - 4

Niezła bryła! Żółte sześciany z Rotterdamu, w których można nocować! - 2

Zapiszcie sobie koniecznie te noclegi na swojej liście, jeśli się kiedyś wybieracie do Holandii! Możecie także odwiedzić muzeum Cube House, więcej informacji tutaj.


Holendrzy lubią nietypowe noclegi. Co byście powiedzieli na spanko w dźwigu?

Niezła bryła! Żółte sześciany z Rotterdamu, w których można nocować!


Niezła bryła! Żółte sześciany z Rotterdamu, w których można nocować!